Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozaczek2029

Podziękowanie dla rodziców, tekst

Polecane posty

Cześć, postanowiłam, napisać na statuetce tej z podziękowaniem dla rodziców własny tekst, mój narzeczony rowniez ma tak zrobić dla swoich. Taki wiecie prosto z serca. Co myślicie o moim ?? "Kochana Mamo, Nadszedł dzień, kiedy muszę opuścić nasz rodzinny dom. Chciałabym Ci podziękować za to, że zawsze byłaś przy mnie, gdy Cię potrzebowałam, wpierałaś mnie. Zawsze powtarzałam i będę powtarzać, że rodzina, nasza rodzina jest dla mnie bardzo ważna. W końcu potrafimy przejść przez nawet najtrudniejsze chwilę razem. Wiem, że zawsze będę mogła przyjechać i z Tobą pogadać, że nadal będziesz mnie wspierała, nie tylko Ty ale i za pewne Tata, który dziś z pewnością nam z góry błogosławi i raduje się naszym szczęściem. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna OKROPIENSTWO
bez polotu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie. Statuetka? No sorry, co to za pomysł w ogóle. A tekst, tak banalny, że rzygać się chce. Po co takie gesty w ogóle? Nie rozumiem tego. Powiedz Mamie co masz do powiedzenia, a nie statuetki będziesz dawać. Ma sa kra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
Ja podziękowań unikam, jak ognia. I na ślubie damy kwiata mojej mamie, a mamie mojego Męża zawieziemy go do domu. I to tyle podziękowań. Nie jesteśmy zżyte ze sobą i nie cierpię takich rzeczy, a już Wigilia i składane wtedy życzenia, to dla mnie koszmar totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia lidia
ladnie az sie poplakalam naprawde moze byc naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrttrtyyuyuy
a za 5 lat rozwod i powrot do rodzicow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide w pizdu
napisz coś krótkiego i z serca bo oni o tym wiedzą jacy sa wazni - wystarczy Jesteście dla mnie inspiracją w moim dorosłym życiu- dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtamojtam5454
zbyt długie i z błędem ort, napisz coś o przyjaźni mądrości miłości i wdzięczności a nie o tym, ze przyjedziesz kiedyś pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×