Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atrakcyjna brunetka 34

pytanie do inteligentnych panow po 30stce

Polecane posty

Gość atrakcyjna brunetka 34

co myslicie, gdy widzicie, ze chyba podobacie sie mezatce...milej, atrakcyjnej z niezlym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna brunetka 34
80 C, czyli taki na ktory panowie zwracaja uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozystamy z okazji....
Kozystamy z okazji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgnbhjk
jaka pewnosc siebie..dla mnie c to obwisle cycory na przydklad... uwielbiam B...co to tematu.. nie ma dla mnie znaczenia czy to mezatka panna czy wdowa jezeli sie pobobam jest mi miło i moja pewnosc siebie wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że chyba podobam się mężatce..., milej, atrakcyjnej z niezłym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna brunetka 34
C wcale nie musza byc obwisle, mam taki rozmiar od 18 roku zycia a z kolei B mogla byc obwisle i plaskie jak placki masz chyba zle doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
nie chciałbym teoratyzować lub nie jestem inteligętny,więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez+pseudonimu
myślimy, że mamy ochotę ją natychmiast zaliczyć tu i teraz, na jej biurku lub na swoim ! najlepiej, by była bez bielizny a jej kobiecość już ociekała sokiem mmmniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez+pseudonimu
najwyraźniej atrakcyjna 34 latka nie jest zainteresowana.... coż, żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is Nadia
ale TY jestes jednieta, w takim wieku takie teksty:D a i jeszcze jedno atrakcyjny biust to 75b dla facetów, wiec schowaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna brunetka 34
tak Nadia mezczyni rzeczywiscie wola 75 B szczegolnie jak sa przyczepione do takiej prostaczki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom33
Dałeś się wyrwała......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom33
Aleś miało być:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśli wtedy biegną jak oszalałe,rozbieram ja w myslach,pieszczę,głaszczę,całuję...i mam nadzieję,że pozwoli mi zapoznać się z tym fajnym biustem 80 C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...) milej, atrakcyjnej z niezlym biustem" miłych, atrakcyjnych z niezłym biustem jest dużo i niekoniecznie są mężatkami. kobietom w związku zalegalizowanym, czy nie, grzecznie dziękuję i mówię, że nie jestem zainteresowany. zdrady nie popieram. chcesz zacząć coś nowego, zakończ swoje stare sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgv978gvsdoul j
80 C to jest mały płaski bbiust, jak ty się mierzysz. 80 to obwód a C miseczka tak? To ja mam 65 FF i to w sumie w miarę duży nie jakiś ogromny biust a Ty tu zaczęcasz klatą kulturysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgel FoN tzFancisH
...O CO CHODZI Z TĄ.......INTELIGENCJĄ ..?..BO TU SIĘ ZROBIŁ JAKIŚ TANIEC GODOWY GŁUSZCÓW... ...CZY CHODZIŁO O INTELIGENCJE CZóóPKA...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co myslicie, gdy widzicie, ze chyba podobacie sie mezatce...milej, atrakcyjnej z niezlym biustem" Autorko - myślę o jej dzieciach, o jej mężu, o tym czy ją uszczęśliwie czy zadam jej tylko ból niszcząc jej związek i życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyk
Wszyscy tu odpowiadają, jakby wiedzieli na 100% , że się podobają a słowo "chyba" oznacza przecież tylko sferę domysłów. Ja się podobam wielu paniom choć dla większości i tak jestem niezauważalny. Odpowiadając na pytanie autorki wątku: to zawsze jest miłe uczucie. Wasze domysły na temat ew. zamiarów pani - o której myślicie, że się jej podobacie - są tylko zwierciadłem waszych pięknych lub parszywych dusz. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyk
A biust 80 miseczka C jest marzeniem większości pań. Przy okazji ... Cyc nie kufas nie musi stać. Nawet obwisłe piersi mogą mieć wiele uroku, bo piersi zyskują mocno na urodzie, gdy są własnością miłej dziewczyny (kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is Nadia
tylko że jak kobieta czuje sie atrakcyjna to nie zaklada takich tematow na cafe:D jak u ciebie tylko cycki sie licza to sorry parówo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgeltzFancisH
...ALE O CO CHODZI W KWESTII INTELOGENCJI.....? NO QóóRVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgeltzFancisH
..PRZECIE WYSTARCZY TU TRZONEK OD KILOFA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latek ;-))
Ja myślę od razu, że trzebaby ją poznać bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary zbok
Wolalbym 75c, ale ogolnie to chcialbym z taka od razu baraszkowac i wsadzac jej wacka miedzy piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koleś
Jeżeli mamy trochę przyzwoitości to NIC nie robimy, a jeżeli jesteśmy gnojami to usiłujemy ją zaciągnąć do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi to podstawa
u kobiety i daja wiele radosci przy kazdej pozycji, lepsze za duze cycki nawet obwisle niz zadne, kobieta bez piersi nie kreci juz tak mocno facetow, 42 letnia niedoruchana mezatka to niezly kasek dla kazdego faceta pod warunkiem ze dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×