Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemłoda panna m.

Obrączki - może macie takie?

Polecane posty

Gość to tylko zjcnznfc
wgl mi sie nie podobaja... jak dwie śruby ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjfkf
a mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mamy dokladnie takich, ale mamy laczone z dwoch rodzajow zlota, tez z wyraznymi zlobieniami i plaskie. Nosza sie dobrze, sa wygodne. Zeby cos sie dostalo z zlobienia, trzeba sie naprawde postarac (mnie kiedys nie wiem skad dostalo sie troche plasteliny, ale poza tym nigdy nic) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
a ja slyszalam od kuzynki-ktora prowadzi n no "czysty tryb zycia i prace ma taka czysta" i ogolnie,,a jednak narzeka ze brudzi sie w tych zaglebieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
My mieliśmy matowione, działały jak papier ścierny i się wycierały, więc przestaliśmy nosić. Lezały w domu i włamali się, gdy Małysz skakał i je nam ukradli. Teraz nie mamy żadnych. Na dzień dzisiaejszy wybrałbym prosty, cieniutki drucik owiniety wokół palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
ładne, ale też jestem zdania że lepiej bez wgłebień. Co do kształtu, my również mamy płaskie i na początku miałam trochę problem z przyzwyczajeniem się, chyba takie półokrągłe są wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowaa2013
dziewczyny czy któraś z Was wie coś na temat obrączek "piaskowanych"?? Może one nie będą się tak rysować. Ja tez chciałam z bialego zlota cale, ale bierzemy same zółte. mam pierścionek zaręczynowy łączony z żółtego i białego, i białe szybciej się zciera, matowieje, staje się brzydkie.. jakie polecacie obrączki żeby tak szybko się nie zniszczyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy 28
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Strasznie przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy niektóre zadania przekażemy fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Byliśmy zachwyceni, nasi goście także, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×