Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tryggon

co jest dla was w obecnej chwili luksusem ?

Polecane posty

Gość Aparat007
@ Idealistka - :), a Ty skad jestes, i ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxscdf:)
Moc kupic sobie mieszkanie i mieszkac w Polsce , moc wpasc w niedziele do mamy na obiad , a w czwartek do siostry na kawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, żeby był MÓJ, tak naprawdę. A jeszcze bardziej chciałabym powiedzieć o sobie, że jestem JEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dobrą prace, fajnego faceta, mam 27 lat i przez całe życie pracuje i oszczędzam, mamy duże 3 pokojowe mieszkanie, chciałabym żeby te 6 lat hipoteki które nam zostały były już spłacone, chciałabym wyjechać na prawdziwe wakacje i niczym się nie przejmować bo ostatnimi wakacjami jakie miałam były kolonie w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
chciała bym miec dom, normalnego faceta ktory nie bedzie na kazdym kroku zazdrosny i bede czuc ze jestem jego a on moj. bedzie nade wszystko kochal mojego syna. no i stałej pracy mi brakuje, oczywiscie dobrze płatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie luksusem byłoby mieć dochodzącą panią do sprzątania domu i gotowania, chćby co drugi dzień, oraz kogoś do pomocy w ogrodzie - tak powiedzmy 2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć o połowę młodszego utrzymanka, jacht pełnomorski i w kilku portach w oddalonych o tysiące km kurortach rezydencje ze służbą ogrodnikiem i psem, no i jedną prywatną wyspę z pymitywną chatą, co by czasem od tych luksusów odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez większości rzeczy materialnych da się żyć... ale bez miłości trudno. Mam 41lat i od paru lat jestem wdową. Luksusem było by poznać mężczyznę, który potrafi kochać, jest wierny i mądry, gdyby jeszcze umiał tańczyć , to byłby szczyt luksusu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej chwili pomyslam ze luksusem dla mnie byloby miec dom w jakims cieplym kraju i tyle pieniedzy zebym juz wiecej nie musiala pracowac. Ale to utopia. W milosci byloby dla mnie luksusem gdybym, jeszcze mogla cos przezyc z jakims fajnym facetem. Bez dobrodziejstwa inwentarza ale i bez sponsoringu. Ale to tez utopia. Mysle ze moj czas minal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynagrodzenie 2500 zł
netto za 2-3 dni pracy w tygodniu. Reszta czasu poświęcona doszkalaniu, pasjom i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wszystko , chciałabym, by moja mama jeszcze zyla i razem ze mna cieszyła sie prawnukami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać luksus to pojęcie względne:) wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że różne przyjemności są w zasięgu ich ręki..częste jest na przykład trzymanie oszczędności w skarpecie, przecież można je wpłacić na lokatę, po pewnym czasie będzie więcej, jedni uważają to za zawracanie głowy a inni korzystają www.finansedomowe.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własny kąt wymazanie przeszłości z pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Dla mnie luksusem jest to że mogę sobie pozwolić na rzeczy na które nie mogłam sobie wcześniej pozwolić, np na wypożyczanie fajnych samochodów, za każdym razem innego z Panka - i wyjazdy nimi na wycieczki co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm obecnym luksuem byłby basen w domu, przeglądam oferty firm np. http://www.akvafalo.pl/baseny i rozplywam sie na widok takiego luksusu ;) wiadomo wiaze się to ze sporym kosztem, ale korzyści odczuwalne są przez dłuuuuuuugie lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowie, zgoda w rodzinie, urzeczywistnienie planów na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie posiadanie sauny w domu , ale kiedys wybuduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wszystko czego obecnie potrzebuję- zdrowie,miłość,pracę dach nad głową dom.Marzę o podróżowaniu, świat jest taki piękny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka dni tylko dla siebie. moc zaimprezowac jak wtedy, gdy bylem singlem i nie bylem odpowiedzialny za nikogo. materialnie na szczescie mam wystarczajaco na wszystkie zachcianki. zdrowie tez dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzę o bezpieczeństwie finansowym, tak bym nie musiała się martwić czy będzie OK za miesiąc, pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche spokoju... to dla mnie luksus. niestety, marzenie scietej glowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miec tyle kasy zeby nie trzeba bylo pracowac przynajmniej przez jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie, tylko tyle i aż tyle. Jak wróci (jeżeli) to mogę wymieniać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie. Zdrowie. I jeszcze raz - zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×