Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BOLOOOOO

Potrzebuje porady jak zrzucić szybko zbędne kilogramy.

Polecane posty

Gość BOLOOOOO

Zima się kończy a przez zimę zaniedbałem trochę sprawy i zrobiła się na brzuchu opona. ;) Co można zrobić, by szybko stracić 10kg? Albo nawet 20kg jak się da i w jakim czasie to jest możliwe do osiągnięcia? Dodam, że ważę 110kg i widzę w sobie dobry materiał na tworzenie masy mięśniowej i rzeźby, bo posturę mam proporcjonalna, ale brzuch mnie trochę przerasta i komplikuje sprawy. Ponad to zaczyna się dobry okres by zadbać o własne ciało więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLOOOOO
bump - odświeżam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadacz
Zrezygnuj całkowicie ze słodyczy, pieczywa, makaronów, ziemniaków. Posiłki lekkie co trzy godziny: jogurty i sery naturalne, gotowane mięso i ryby, dużo warzyw. Ruszaj się,jeśli tylko możesz: jak nie siłownia (pod kontrolą!), to basen, rower czy choćby szybki spacer okolo godziny. Dużo wody mineralnej niegazowanej, żadnych słodkich napojów, soki tylko warzywne. I dobrze byłoby znaleźć jakąś grupę wsparcia, bo sam człowiek szybko się zniechęca. Ja schudłem 14 kg w 3 miesiące, chodząc na spotkania z Herbalife i stosując się do ich wskazówek. Nie kupowałem żadnych produktów tej firmy - zachęcali, ale niezbyt nachalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLOOOOO
Świetna sprawa. Na sama myśl już ubyło 0.5kg Motywacja ważnym elementem ale trochę ciężko z tym u mnie. Jednak bardzo chcę pracować na tym. Kupiłem kilka dni temu rower treningowy. Jeszcze nie jeździłem, ale zastanawiam się czy to też pomoże na zbicie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadacz
Pomoże na pewno. Ale nie zapominaj o właściwym odżywianiu się. Sam ruch da niewielkie efekty. Acha, i ostatni posiłek najpóźniej 3 godziny przed snem. A jeśli chodzisz spać bardzo późno (ja ok. 24 - 1), to nic nie jedz po 20 -ej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×