Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SALATERKA

opiekunka w niemczech

Polecane posty

Dzień dobry, wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech zapraszamy na naszą stronę internetową. W branży działamy od 2005 roku i codziennie mamy nowe oferty pracy. Nie jest konieczna znajomość języka niemieckiego, ale organizujemy również bezpłatne kursy języka niemieckiego- najbliższe ruszają w Tarnowie, Warszawie, Pszczynie, Łodzi, Lublinie, Bytomiu, Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździłam sama do Niemiec. Umawiałam się na opiekę, ale raz zostałam oszukana i od tamtej pory tylko i wyłącznie z agencjami. Jedna z najlepszych, jeżeli nie najlepsza agencja tylko dla opiekunek osób starszych to https://www.interjob.com.pl/. Pooglądaj ogłoszenia. Znam jedną panią, która wystawiła na ich stronie opinie, więc wszystko się zgadza. Jeździłam już raz i muszę przyznać, że w kolejnym sezonie ruszam z nimi znowu. Możemy się jakoś razem dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystam z agencji, nie wyobrażam sobie wyjazdu na własną rękę. Tutaj mam wszystko zorganizowane, niczym nie muszę się martwić. Mam legalną pracę i płacą mi w terminie. Ostatnie dwa wyjazdy wyjechałam z agencją Schwester Pflege z Krakowa. Mogę śmiało polecić, bo naprawdę wszystko jest w porządku i oby tak nadal zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech można ładnie zarobić, kilka razy do roku wyjeżdżam z laxo. Nie było żadnych problemów z płatnością, a koordynatorki przemiłe i chętne do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofert pracy jako opiekunka w Niemczech jest mnóstwo. Sama kiedyś rekrutowałam opiekunki. Prawda jest taka, że trzeba tylko trafić na konkretna i rzetelną firmę, która zadba o ciągłość pracy. Jakby ktoś szukał zapraszam do kontaktu, na pewno coś polecę konkretnego anna.maria.klat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wyjeżdżam szukając oferty na dobrej szteli, mam już sprawdzoną tą stronę i jestem bardzo zadowolona, sprawny przebieg, fajne zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbalska

Wyjeżdżam ze Schwester Pflege, mogę śmiało polecić, dobry kontakt z firmą, wszystko sprawnie zorganizowane, dobre pieniądze. Życzyłabym sobie takiej współpracy już zawsze, z każdą inną firmą, ale niestety nie jest tak kolorowo, dlatego trzymam się jednej sprawdzonej agencji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona54

No właśnie mi koleżanka polecała tą agencję Schwester Pflege bo ona z nimi jeździ. Ja na razie do Świąt zrobię sobie przerwę, ale po świętach na pewno będzie trzeba jechać to wtedy myślę że sprawdzona firma mi się przyda. A podobno u nich można dobrze zarobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia47

Można, mają dobre stawki, ja ostatnio byłam za 1700 euro, teraz na święta mają dodatkowe bonusy, tak że jak ktoś się jeszcze chce załapać na dobrą ofertę na Wielkanoc, to widziałam na ich fejsbuku Schwester Pflege, że mają cały czas fajne oferty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Jeśli szukacie sprawdzonej i bezpiecznej pracy, zdecydowanie postawiłabym na oferty legalne. Wyjeżdżam z firmą Gowork która właśnie taką pracę oferuje. Zapewnia przejazd i za nic nie płacę z własnej kieszeni. Jeśli więc szukacie pracy, bardzo polecam, firma jest sprawdzona i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo ofert jest z promedica, oni tam Ci zorganizują kurs, wytłumaczą co i jak i będziesz mogła zdecydować czy chcesz jechać czy nie. Ja już jadę na kolejne zlecenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssia

Przez agencje polecam szukac, pewna praca no i bezpiecznie, jakby cos odpukac sie dzialo, to agencja(dobra agencja) interweniuje. Ja na dobrej szteli zawsze szukam i poki co sie nie nacielam ani razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqswwq

Opłaca się jechać, kasa wynagradza upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
4 godziny temu, Gość sqswwq napisał:

Opłaca się jechać, kasa wynagradza upokorzenia.

Nie wiem jak załatwiałaś pracę, ale jak z Arche Procare jeżdżę to żadnych upokorzeń nie doświadczam. Jeszcze w kraju dostałam umowę więc wiedziałam czego sie spodziewać. A jakby coś było nie tak, to mam osobę z którą się kontaktuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Konopacka

Pracowałam dwa lata i szczerze nie mogę narzekać twoje-prawko.net praca nie jest ciężka gdybym nie musiała wrócić do polski ze względu na zdrowie ojca pracowałabym dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×