Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

zauważyliście, że w większości bajek samce

Polecane posty

Totalnie głupieją na widok samicy? Nic dziwnego, że dzieciaki oglądając to od małego, mają potem taki obraz miłości. Jak przychodzi co do czego i mężczyzna nie głupieje, to zakładają topiki: "Czy on mnie kocha?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missthetrain
nastepczyni fiku mikuuu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha tia fiku miku, tylko ja nie zakładam tematów o brunetach :D Takie mnie przemyślenia wzięły, bo odkopałam bajki disney'a. W każdej jest to tak samo przedstawione, więc skoro jesteśmy karmieni taki obrazami od małego, to czy możemy odrzucić te stereotypy jako dorośli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do Fiku Miku ona podobno jest ładna. WomanInTheFog, ja głupieje jak się zakocham na poważnie. Gdybyś wiedziała, co robiłem żeby zdobyć Oleńkę, to nazwałabyś mnie ostatnim romantykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i demoralizacja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny, ale nie każdy głupieje, to chyba domena tylko młodych, starsi wydaje mi się, że chyba już nie przeżywają miłości w sposób taki bajkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
ja piernicze ale ty masz problemy w niedziele rano :o ile ci placa na kafeterii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale źle zrobiłem, trzeba było zrobić z siebie twardziela. Raz mnie na poważnie wkurzyła i ... straciłem ją. Gdybym zachowywał się jak maczo, to ten incydent byłby bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
i ze wam sie chce jeszcze na powaznie pisac z kims kto za glupie slowo chce was pozywac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm No widzisz, niedziela jak dzień całkowicie wolny, nastraja do przemyśleń. Jakby mi płacili, to raczej dużo bym nie zarobiła :P Czarny jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić w roli romantyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest pokazywane. To samo w filmach dla nastolatków. A czy kobiety nie głupieją za facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
a poza tym to czy jest ladna to obiektywne odczucia. widzialam wszystkie zdjecia ktore tu umiescila. generalnie ludzie wypowiadali sie negatywnie na temat jej urody. A gdybym miala pozywac do sądu wszystkie osoby ktore na tym forum mi dopiekly, zastraszaly, dogadywalu, obgadywaly, ocenialy negatywnie i wyaylaly glupie mejle to bym z sądów nie wychodzila :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnk jak Ci się nie podoba, to nie czytaj, z tego co wiem to publiczne forum i mogę tu pisać jeśli mam na to ochotę. Hmm nie przypominam sobie abym pozywała kogoś za słowo. No ale pomarańczki tu wszystko wiedza o mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
czy wg was szkieletor bez mięśni to niezla figura??? pytam ogólnie żeby nie było ze komus dogryzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senat
akurat bajki disneja to właśnie przykład demoralizowanie dzieci. tam jest wiele ukrytych motywów, np. ukryte, ale widoczne przez podświadomość napisy "sex" w niektórych scenach. https://www.youtube.com/watch?v=fEfT09qg-Nk takich filmów jest wiele, a temat szeroki i sporo ludzi ostrzega przed bajkami z tej wytwórni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
napisalam przezciez ze za glupie mejle,zarty.Czytalam calyw watek historyczny wiec znam ta afere od podszewki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
mezczyzni prosze o odpoeiedz, czy kobieta z mysimy wlosami,malymi waskimi oczkami i waskim ustami jest ladna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.,mnk To chyba jednak nie widziałaś jak wyglądam, bo jak na kilkanaście lat ćwiczeń i treningów, to mam dość mocno rozbudowane mięśnie. Skoro startowałam w biegach maratońskich, to niestety nie wyglądam jak pudzian, a do szkieletu bardzo mi dużo brakuję. To jednak prawda, że na kafe to głównie kobiety jadą po kobietach i oceniają ich wygląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
oczywiscie ze widzialam twoje zdjecia. to na tarasie, czy czymyms tam,chuda jak szkapa z podniesiona do gory glowa z malymi waskimi oczkami.To w czapce zimowej tez piekne nie bylo.Ewidentnie ukazywalo waskie oczy.Albo niekorzystnie wychodzisz na zdjeciach albo .... ale nie napisze bo nie chce mi sie chodzic po sądach ze swoje oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
a co biegania itd to w takim razie bardzo dobrze zauwazylam,ze nie masz kobiecej figury tylko chlopiecy typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
ladna figura u kobiety to kobieca figura a nie chlopieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie mylę to topik o bajkach, a nie o mim wyglądzie. Jednak dziękuję za poprawienie humoru z rana :D:D:D Nikomu dupy nie daję, po co ma ktoś czuć się zniesmaczony tym jak wyglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,mnk
fajna z was para :D siedza w niedziele rano obok siebie przy laptopach i gadaja ze soba przez kafeterie :D pozazdroscic ide stad bo pusty temat.powodzenia w kreowaniu sie na IDEAŁ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosny luty
nazywasz swoje oczy duzymi przez wymalowanie weglem grubych krech az na czolo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×