Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dumna baba

związek bez udanego sexsu :-( jak to zmienić

Polecane posty

Gość dumna baba

Jestem juz w związku ponad rok mieszkamy razem na codzień jest super ale sex nie za specjalnie, każdy z nas lubi cos innego , nie dopasowalismy sie w tej dziedzinie zycia , ja i mój partner chcemy to zmienic ale jak? Czy jesli przez ten rok tylko kilka razy sex byl udany to jest szanas na poprawe, nie chce zwiazku bez sexsu jak brat z siostrą , jak sie z tym uporać skoro mamy różne preferencje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna baba
Ja wole jak facet nade mną dominuje, on woli dominujace kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponuj mu, że będziecie się wspólnie okładać 'liściami'. A poważnie to nie wiem jak wybrnąć z takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie to wkurza, jak ludzie pieprzą takie głupoty. Że on woli to, ja tamto, więc seks jest do luftu. Jeśli nie możesz osiągnąć orgazmu bez dostania z liścia ryj, to zacznij się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna baba
No ja też nie wiem, dla każdego zwiazku sex jest ważny a tu kicha :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się co rozumiesz jako dominowanie. Nie sądzę, aby chodziło ci o dominację w klimacie bdśm, a raczej o przejmowanie inicjatywy w seksie. A z tym, to już bywa tak, ze nie można być tylko biórca, ale czasem też i dawca. Nie możesz oczekiwać od partnera więcej niż jesteś mu w stanie dać sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na takie problemy seksuolog
poradzi i będzie super, jedna dwie wizyty i po ptakach... Ale możecie między sobą rozmawiać co was kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nic trudnego najpierw on później ty można się podzielić. Każdy facet umie dominować. Tak mu wygodniej jak wszystkim ty się zajmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_1978
Uciekaj, im dalej tym może być gorzej! Na przykład u mnie po ślubie (i już trochę przed, ale myślałam, że t o chwilowe) seks zdechł. Mamy po 35 i 36 lat, od trzech lat seks raz na kwartał - nie żartuję! Krzyczę, płaczę, cierpię - a on mówi, że źle się czuje ze swoim ciałem. A kiedyś mogliśmy wszędzie i zawsze - teraz mi tylko wspomnienia zostały. Co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×