Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feliksja

Otchłań Namietności

Polecane posty

Gość Feliksja

Nie zauważyłam by ktoś tu ny miał topic o Otchłani Namiętności moim zdaniem telenowela jak n nasze obecne czasy jest super nie podoba mi się Augusto Nawet jeśli Elisa nie byą by jego córką nie powinień napadać na nia z błachego powodó a przeciwnie wysłuchać jej ie których tłumaczeń pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiajijaiajiajiajiaj
ja tez ogladam...Paloma jest ładna:)elisa srednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waliaszkocja
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5502260 jest juz topik a w jkich czasach dzieje sie ta telenowela? bo dla mnie troche dziwna, Augusto ma w gabinecie telefon jak z lat 80tych a przeciez Paolo ma scigacz nowoczesny, nie zauwazylam zeby uzywali komorek,dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisa ma nienaturalne
policzki jak dwie piłki:) ten ojciec jest chory z zazdrości, despotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiajijaiajiajiajiaj
Rzeczywiscie nie uzywaja komóre..troszke dziwne..bo w jednym z ostatnich odcinków Enriqe dzwonil ze stacjonarnego do Florencji-ale ona juz w stolicy miala komorkę...Agusto mnie strasznie drażni...nie wspominając już o Carminie...dziwne ,ze wykradla badanie DNA i zniszczyla,a lekarz nic z tym nie zrobil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie juz kasi
w ogole akcja,że żona doktorka wszystkim wyjawia tajemnice lekarskie, że lekarz opowiada o pacjentach żonie, Paloma też plotkowała o sprawach służbowych... a ksiądz to nie pamietam czy tez nie wyjawil tajemnicy spowiedzi, w ogole nie podoba mi sie juz ta telenowela, nie lubie elisy :O lubie natomiast Kenie - jest przesliczna i wątek Loreny i Enrique kreci mnie tez ten napalony blondyn z przetluszczonymi wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak nie
nie uzywaja komorek bo mowili ze w ich wiosce nie ma zasięgu więc korzystają ze zwykłych telefonow. jej... jak wy oglądacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalloveee:D
nie mają telefonu bo to jest straszna wioska/miasteczko bez zasięgu:D ogólnie telenowela fajna.. trochę mnie denerwują policzki Elisy :P ale np sceny między Carminą&Elisa&Lolita sa przezabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijany kjójićek
zastanawia mnie relacja karmina-lolita... jedna była służącą, druga panią, a teraz co? przecież karmina chyba nie płaci lolicie, lolita pracuje za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
Zauwaz ze lolita nie usluguje carminie, lolita tam po prostu mieszka z elisa i jest dla niej jak matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam15latek
Boooze kocham ten serial!!!! Z cala rodzinka ogladamy od 17 do 19 :-). Jak dobrze ze ktos wkoncu topik zalozylo tej zajebisej telenoweli. Akurat sobie piosenke nucilamich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
Swietna piosenka jest w czolowce :p solo un suspiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam15latek
No zajebista jest mojej babci sie podoba :D Ile ja bym dala zeby mieszkac w tej La Ermicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
ja to chcialabym takiego Damiana albo Gaela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×