Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekolada tylko gorzka

"IM WIĘCEJ CIEBIE /homo/ TYM MNIEJ /mojej tolerancji/ "....

Polecane posty

Gość czekolada tylko gorzka

Im więcej "zaszczepiania" tolerancji dla par homo tym, bardziej zaczynam ich nienawidzić i odczuwać nasilającą się odrazę. Więc szanowny rządzie, POsłowie - dajcie spokój i skończcie z tym, bo osiągnięcie wręcz odwrotny skutek!! Niech tam sobie siedzą, jak siedzieli do tej pory-spokojnie, nie rzucając się w oczy, niech pielęgnują swoją inność w zaciszu swoich domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggfhhjjkkjk
przez wieki homo byly , są i zawsze będą co nie zmienia faktu, ze homo jest dewiacją seksualną, tak bylo jest i bedzie, nie robmy ze zboczencow normalnych ludzi ;) i nie zmuszajmy ludzi do tolerancji. zaraz jakas glupia odezwie sie, ze hetero tez uprawiaja anal. anal jest obrzydliwym zboczeniem zarowno u homo i hetero, ale jednak wiekszosc par hetero tego nie robi, a pary homo hmmm mysle, ze prawie kazda. bardzo mi sie podobal komentarz pewnego goscia na gazecie.pl, ktory niestety zostal bardzo zminusowany (to widac jak ludziom poprzewracalo sie we lbach od propagadny homo), koles napisal cos w tym stylu: "że trzeba byc naprawde zboczencem, zeby kogos podniecalo wsadzanie penisa w kał"... nic dodac nic ujac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada tylko gorzka
trzeba byc naprawde zboczencem, zeby kogos podniecalo wsadzanie penisa w kał"... nic dodac nic ujac... dokładnie :D minuta rozkoszy, a potem romantyczne chwile gdy trzeba się doprowadzić do porządku... błłłeeee!!!!!!!!!!!!! na samą myśl robi mi się nie dobrze. Jacy by to byli za zasłużeni ludzie, co by nie osiągnęli, zawsze będę patrzeć na nich przez pryzmat ich wynaturzonych wyczynów w sypialni - i już nie ma CZŁOWIEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggfhhjjkkjk
no. a wyobrazasz sobie ze oni potem z d... biora do ust, dla mnie to wyjątkowo obrzydliwe. nawet jak sie umyje penisa to jednak byl on w d... w tym kale, i potem brac to do buzi, trzeba miec naprawde cos z glową. i nie mam tu na mysli tylko gejow ale tez pary hetero co lubują sie w analu, ludziom juz naprawde popier.... sie we lbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×