Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezzessnnsusu

2 latka wymiotuje po melku modyfikowanym

Polecane posty

Gość bezzessnnsusu

corka ma 2 lata 2 miesiace, pije jeszcze samo mleko modyfikowane i to dwa razy dziennie wypija okolo 180- 200 ml rano i wieczorem(mleko bebilon junior... bebilon pije od urodzenia). Zarowno rano zaraz po melku widze ze ja mdli i sekunde po tem zwraca to mleko, wieczorem to samo. Wszystko inne je normalnie i nie ma takich odruchow w ciagu dnia, jest zdrowa.... Pomyslalam sobie ze moze jej organizm odrzuca mleko mm ogolenie to je duzo nabialu tzn wlaczjac w to te dwie butle mleka to jeszcze jogurt albo dwa male, czasami podje serek wiejski....a moze jest przebialkowana? czy ktos sie z czym s takim spotkal????i podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaadd
o nie żeby dwulatka jeszcze mleko modyfikowane piła fuj ,daj jej krowie na pewno z większą chęcią wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
dlaczego takie oburzenie??? widocznie dzieci w tym wieku jeszcze pija skoro produkuja..... a krowie najlepiej po skonczeniu 3 r.z....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc skoro widzisz, że coś jest nie tak to nie dawaj Jej tego mleka. Przecież i tak nic z tego nie przyswaja skoro po chwili wszystko zwraca a tylko się dziecko umęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko to uważasz, że skoro coś produkują to trzeba to jeść? Teraz podawaj wszystko dziecku wg. wieku na opakowaniu. Obiadki ze słoiczka, kaszki wg. wieku, mleko modyfikowane, herbatki tylko dla niemowląt bo herbaty zwykłej też się nie może napić bo nie ten wiek. Moja w styczniu dwa lata skończyła, syn w lutym rok. Oni oboje już nie wiedzą co to mleko modyfikowane. Mała idzie do lodówki, wyciąga butelkę z mlekiem i każe sobie lać do kubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
dzieje sie tak drugi dzień takze narazie ja obserwuje i oczywisciw muszac w nia mleka nie bede. Akurat krzywym zgryzem sie nie martwie bo to mit... gorszy widok to dwulatek ciumkajacy smoczek -to dopiero wstyd. Ja znam osoby w tym dorosle ktore za dzieciaka pily butle do 3, 5 roku i zeby i zgryz jak najbardziej w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
zle mnie zrozumialas nie chodzilo mi o to, ze jak produkuja to musze jej kupywac i tylko o to, ze skoro takie mleka junior schodza tzn ze moja corka nie jest jedynym dzieckiem, ktore pije takie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDolnośląskieee
ma dobre serce- dziewczyno chyba spadłaś z konia... to nie era dinozaura jesteś chyba starej daty jeśli wierzysz w takie dyrdymały. Mam dwójkę dzieci, jedno i drugie piło do 3 r.ż. MM i co? ząbki zdrowe, proste, zgryz jak najbardziej ok i po ortodontach nie latałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
cisza ja czas-skad wniosjujesz ze skoro daje mm to juz sloiki i wszystko sztuczne dawalam! wrecz przeciwnie mloda nigdy nie jadal obiadkow ze sloika od poczatku jej sama gotowalam i blendowalam.... ale co ja sie bede tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfferfre
2 latka pije mleko modyfikowane!!? Szok! Jest już zdecydowanie za duża na to! Powinna jesc mniej więcej tak jak dorośli, a mleko pić zwykłe i nie w butelce jak niemowle, a w kubeczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggiiii
moje dziecko ma 2 lata i 3 miesiące i dalej tez pije mleko modyfikowane dam mu krowie jak skończy trzy lata po co mam mu obciążac organizm tyakim gównem co nawet mleka nie przypomina juz w tej chwili ze starszym synem tez tak robiłam i nie ma żądnych alergii nie rozumiem skąd to oburzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
moja córka ma 2 lata i przed spaniem pije mm z butli:) innego mleka nie wypije . W mojej rodzinie wszystkie dzieci pija z butli do 3-4 lat i nikt nie robi z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWikktoraa
Mój syn też ma dwa skonczone i pije bebiko, krowie mleko wczesniej podane obciaza nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
do mialam podobnie- i jak proste zęby mają, czy krzywy zgryz? to jakas paranoja jest nagle tyle przeciwniczek się znalazło a ja wogóle pytałam o co innego jaka mentalność ehhe ja pytałam o to dlaczego dziecko nagle mdli po wypiciu MM a nie o to czy dobrze robie podajac jej butle ze smokiem czy nie. Juz widze jak wszystkie 2 latki pieknie z kubeczka poja mleko krowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmmmmm to tylko
Moje ma 2.5 i tez pije mm z butelki przed spaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggiiii
wyrzyć to mlerko które masz i kup następną paczke, może przeterminowane jest albo co a co dosyopujesz do mleka bo ja kaszkę nestle 8 zbóż może to co dosypujesz jest przyczyna wymiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
Niektóre proste, niektóre krzywe. Ja byłam 2 lata na piersi cmoka nie miałem a zęby ciągle krzywe i jako dziecko nosiłam aparat. Moja córka ma zeby proste a na noc do zasypiania ma jeszcze smoka. Co do mleka to dałam jej kiedyś krowie to nic nie wypiła . Jak chce pic mm to nich sobie pije .Ja nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
agiiii- no wlasnie data ok, sama probowalam.... nic jej nie dodaje do niego samo mleko pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
miałam podobnie- no wlasnie tu nie ma reguły jedne poja i maja smoka do 3 lat i zeby proste a jedne nigdy smoka nie mialy i nie pily z butelki ze smoczkiem i maja krzywe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggiiii
dziwne nie wiem czy może wystapic taka nietolerancja po długim stosowaniu może poprostu zapytaj lekarza i zmien mleko ja daje bebilon od 9 miesiąca zycia dziecka zawsze dosypywałam kaszkę samego by nie wypili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggiiii
no pewno dziecko jak wypije mleko dwa razy dziennie z butli to nic mu nie będzie krzywe zęby mają te dzieci to cały dzień płyny z butli doją . Mojemu dziecku wypicie mleka zajmuje minutę więc dziwnym byłoby gdyby miał krtzywe zęby przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata na mm to przesada.a płatki tez podajesz w mm?albo kakao? Co do zębów to nie ma reguły,bo mój syn nigdy smoka w buzi nie miał,był na cycu 2 lata i teraz aparat nosi na stałe. A to dlatego że mleczaki miał tak silne i zdrowe ze stałe zęby nie dawały rady ich wypchnąc i rosły za nimi. Wszystkie mleczaki miał usuwane. A co do tematu daj jej krowie lub kozie jak uwazasz ze krowie niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
bezzessnnsusu- ale może rzeczywice dziecko je za dużo nabiału i dlatego tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
Ja tez daje dwulatce mm bo po krowim ma biegunkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzessnnsusu
agiii - no dokladnie.... moja tez wypijaszybko, w ciagu dnia jakas wode to z dziubkiem a inne plyny z niekapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh dziewuchyyyy
......."Nadal jednak ważnym elementem diety pozostaje mleko. U dzieci do 3. roku życia korzystniejsze jest podawanie mieszanek mlecznych typu "junior" niż pełnego mleka krowiego. Mleko krowie nie dostarcza bowiem organizmowi małego człowieka odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych. ......"wypowiedz lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z siostrą
No okay, nawet jeśli modyfikowane jest rzekomo lepsze od krowiego dla dwuletniego dziecka, to litości! Nie z butelki ze smoczkiem, tylko z normalnego kubka! Leniwe krowy :/ Jeszcze dziecko pewnie zatkane cały dzień dydem po domu chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha:):):)
Dziewczyny nie dajcie sobą manipulować. MM jest gorsze bo jest SZTUCZNE. WItaminy w nim są SZTUCZNE. Sama chemia! Kupujcie mleko ze wsi lub z mlekomatów. Przecież w złobkach też dzieci dostają mleko i nie modyfikowane tylko normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie baby
do "a z siostrą "--no i co tego ze 2 latek pije z butli? twoje dziecko ??? NIE !! wiec się odwal .Niech każdy rodzic wychowuje dziecko jak mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
Moje przed spaniem pije z butli i nie widzę w tym nic złego:) chce to niech sobie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×