Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupiutka, naiwna

Zakochać się w jednym z nich...

Polecane posty

Ąaa przepraszam, a zakochiwanie się realne jest bezpieczniejsze od wirtualnego? Ile znacie osób pogruchotanych psychicznie po wirtualnym romansie? A ile pogruchotalo się w realu? Gdzie jest ta ogromna różnica? Bo ja jej nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, to virtual... Czyli złudzenie. Utworzony w fantazjach ideał stał się obiektem pożądania. Spotkanie z rzeczywistością bywa potem bolesnym upadkiem. Życie może zweryfikować co-nieco i z fundamentu miłości pozostają gruzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
v34, tak tez to usłyszałam, że przegapiłam ten moment na otworzenie oczu, podanie reki i pa. Więcej, sama po 1 pa wróciłam. Dlatego nie tytułuje się dzisiaj "ofiara złej osoby" a "Głupiutka, naiwna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
Nie Androgen, bajka spotkania była niedawno namalowana, jednak on nie chce spotkania, bo pewnie takie gruzy by były. Ja obrazki kupowałam i wieszałam na ścianie, teraz trzeba zrobić remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_ side Fał, niczego nie wiem o tej ich "znajomości" i tego na jakim "pułapie" była. Bywam tu od lat i chociaż nie jestem specjalnie kochliwa to wiem ile mogą zdziałać słowa. xxx słowa o czym? o tym jak pachniesz jak dziś wygladasz jakie masz dzis spojrzenie ile masz dziś w sobie ciepła?? Slowa....:D:D:D mam alergie na makaroniarzy:classic_cool: dla mnie to czysta manipulacja :P która sie stosuje by coś zyskać dla siebie...opanowana do perfekcji jak to kobiece wyuzdanie, strojenie się, fryzowanie i makijaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuytygty
Problemy się zaczynają jak się rzeczywistość z fikcją miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tragizujcie. Znam wiele par które poznały się w ten sposób i dziś są szczęśliwe. Ale rzeczywiście, jeśli ktoś siedzi tu od siedmiu lat i poluje tylko, to można łatwo stwierdzić, że upaja się samym polowaniem i nigdy nie miał zamiaru przenosić znajomości na grunt realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
arnold szwarceneger, taki stan.. łzy sobie lecą a ja musiałam walnąć swój monolog. Gdzie go walnąć jak nie tu. Przyznaje się do błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen :D ale zakochując się realnie też zakładamy różowe okulary i idealizujemy wybrana osobę. W realu też udajemy lepszych niż jesteśmy w rzeczywistości, próbujemy stwarzać dobre wrażenie i w realu też się można rozczarować, można zdradzić i być zdradzonym. Jako że mieszkam za granica znam wiele przypadków, ze ludzie poznali się w necie - jakieś fora polonijne, czaty, portale randkowe. I jednak niektórym się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kobiety są tak perfekcyjne nastawione na "łykanie klusek", że nawett w realu widzą iluzje faceta, a nie jego takim jakim jest :classic_cool: to wcale nie jest rzadkie zjawisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
Tak nei_nei, w przeciągu roku zawiodłam się boleśnie i na świecie realnym i wirtualnym :) Nie wiem gdzie teraz uciec :) chyba czas się obudzić i dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei, wiem i oczywiście masz rację. Ja jednak nie potrafię się zakochać bez dotyku i zapachu. Przez sieć daje się poczuć pożądanie, ale nie miłosć. To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Głupiutka, naiwna Tak nei_nei, w przeciągu roku zawiodłam się boleśnie i na świecie realnym i wirtualnym Nie wiem gdzie teraz uciec chyba czas się obudzić i dorosnąć. xxx AMEN :classic_cool: trzeźwiejesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
arnold szwarceneger, nabrałam się, ze chce, później nagle pojawiają się wymówki. Wymówki są coraz lepsze, niestety fakty i logika je dyskwalifikuje. Bo coś może nie pozwolić jechać ileś km ale może pozwolić przyjąć gościa - jeśli się go kocha... Pojawię się więc myśl, że osoba nie jest zdolna przejść do świata realnego. Mijają miesiące przywiązujemy się do siebie coraz bardziej, moment kiedy banka pęka jest bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
Androgen, ja dostałam wsparcie, zrozumienie i iluzje poczucia bezpieczeństwa i utrata (nawet tej fikcji) będzie bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdzie jest ta ogromna różnica" Wydaje mi się, że w otwartości. Wirtualna relacja oparta na słowach skłania w większym stopniu do wynurzeń i pozwala na głębsze wzajemne poznanie w stosunkowo krótkim czasie. Oczywiście jeśli obydwie osoby tego pragną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
v34, piłam wczoraj... dzisiaj musiałam popłakać, napisać monolog. Co zostaje.. ubrać się sexownie zrobić makijaż i iść wyprostowana przed siebie. Niestety już wiem ze czas leczy rany i znowu trzeba będzie przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupiutka, naiwna Androgen, ja dostałam wsparcie, zrozumienie i iluzje poczucia bezpieczeństwa i utrata (nawet tej fikcji) będzie bolesna. xxx wycofał się z wszystkiego? Czy po prostu wdarła sie zazdrosc o inne jego relacje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauuczyc się trzeba jednego - nie ma znaczenia, czy obracamy się w świecie realnym, czy wirtualnym - emocje sa zawsze prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
Stopień poznania był nieopisany, bo jestem... gadułą, jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] nei_nei Nauuczyc się trzeba jednego - nie ma znaczenia, czy obracamy się w świecie realnym, czy wirtualnym - emocje sa zawsze prawdziwe. 'xxx prawdziwe i moje :P i tylko ja mam moc sprawczą by się im przyjrzeć poukładać i naprowadzic na własciwy trop, by nas samych nie niszczyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
v34, pogodziłam się z tym ze to tylko net taka sobie narysowałam linie. Namalował mi obraz spotkania, aż czułam wiatr na plecach na myśl o nim, i je zabrał po kilku dniach. Zabolało, straciłam zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
Dziękuję za udział w rozmowie. Przyda mi sie teraz spacer i oby wiało mocno aż wywieje mi te emocje które zle poukładałam i odczytałam i o zgrozo pozwoliłam sobie je w ogóle układać zamiast trzymać za drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qooorva
naiwność ludzka nie ma granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprowadzanie emocji na właściwy tor? Tzn co? Czujesz się podłe i nagle postanawiasz poczuć się lepiej, mowisz sobie - ok, za 5 minut poczuje się świetnie i to działa? Wmowisz sobie, ze osoba, do której poczułas sympatie tak naprawdę jest tylko wytworem twojej wyobraźni? Jeżeli potrafisz coś takiego - napisz poradnik jak to robić - będziesz milionerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
v34, poziom manipulacji był i jest imponujący, sadziłam że dam sobie z nim rade. Jednak się oparzyłam, jeszcze muszę wrócić do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Vii, robisz wszystko z wyrachowania? Nigdy Cię nie ponosi? :-> -o-o-o- nie rozumiem dlaczego wszyscy uznają ze rozpoznanie emocji i panowanie nad nimi to wyrachowanie?😭 Dojrzałosc nie wyklucza spontanicznosci:P Nie daje się po prostu zranić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×