Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupiutka, naiwna

Zakochać się w jednym z nich...

Polecane posty

"Vieviór, oddaj mi mój korek analny" Mam go wyjąć w takim momencie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D taki bez nóg moze byc całkiem milusi :classic_cool: nie bedzie miał siły uciekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżeć na godzinami na szynach, na mrozie, licząc na pociąg przejeżdżający akurat z zgodnie z rozkładem jazdy to już lekkie przegięcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziarze to tez
najwieksi nudziarze forum najwieksi nudziarze forum najwieksi nudziarze forum najwieksi nudziarze forum najwieksi nudziarze forum najwieksi nudziarze forum najwieksi nudziarze forumnajwieksi nudziarze forumnajwieksi nudziarze forumnajwieksi nudziarze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opa44
na szczęście za dwie godziny pójdziecie stąd w pizdu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na szczęście za dwie godziny pójdziecie stąd w pi**u" Ale będziemy jak zwykle jutro od 8.00 co stworzy Ci szansę by znowu zaistnieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooo
wiem ze latwo napisac ale nie martw sie i ciesz ze nie przeszlo do rzeczywistosci gdzie pewnie by cie wykorzystal, wtedy byloby gorzej,glowa do gory wiosna nadchodzi za chwile zapomnisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pewnie by cie "wykorzystal" O ile dobrze zrozumiałem cała pretensja była o to właśnie, że nic takiego nie nastąpiło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejajazwami
No właśnie Vieviór :D trafna uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo porzadny i odpowiedzialny podrywacz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooo
nie wiem o co, przeczytalem tylko 3 posty z ktorych po wyciagnieciu wnioskow nasunela mi sie taka odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mówiłem to nie słuchała!
E, tam pierdolenie. Wyjdź na spacer w ciepły słoneczny dzień, wejdź do kawiarni usiądź na dworze, zamów kawę, ciacho, weź książkę śmieszna. Jedz, pij i śmiej się do książki jak tego dnia następny się nie trafi to się zdziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, dość pisania o bzdurach, bo zaraz poczuje się w obowiązku żeby się przyznać, ze tak naprawdę jestem podstarzałym, lysiejacym impotentem i udaje kobietę tylko dlatego, żeby mieć większe szanse u Dark 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooo
i ppwiedz sobie ...to w koncu TYLKO internet...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooo
nei a nie jestes? przeciez to jasne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysiejacym impotentem i udaje kobietę tylko dlatego, żeby mieć większe szanse u Dark xx tej ściemy to ja nie kupię 😴 widziałam Twojej cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooo kuuurwaaaa
Nareszcie :D !!! Koniec tej ckliwej baji tego popaprańca :D Blondi, @ otwieraj, idziemy na kawę :D Nie skłamie, że to będzie Wenecja i popływamy gondolą :D Niech to będzie Motława i łódka, ale z facetem, nie pizdą która się bawić w literki tylko potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poka paukę :classic_cool: wtedy uwierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, a ta twoja to była ta z czerwona kokardkan czy w tych skórzanych stringach z cwiekami? Bo zapomnialam podpisać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie :classic_cool: kiedy ten najbliższy pociąg?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z ćwiekami to moze vievióra?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc z neta to jedynie
gra wyobrazni, ta osoba i jej swiat istnieje tylko w twoim umysle, tak mialam przez pol roku dopoki nie spotkalam w realu mojego xiecia, ktory zamiat przystojnym dzentelmenem okazal sie wiesniakiem o urodzie shreka.nawet mi ulzylo, przedtem on byl nie do zdobycia, teraz ja jestem nie do zdobycia dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] namalujecietwojareka Fajnie sie was czyta Pozdrawiam xxx skróć nick i wbijaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc z neta to jedynie gra wyobrazni, ta osoba i jej swiat istnieje tylko w twoim umysle, tak mialam przez pol roku dopoki nie spotkalam w realu mojego xiecia, ktory zamiat przystojnym dzentelmenem okazal sie wiesniakiem o urodzie shreka.nawet mi ulzylo, przedtem on byl nie do zdobycia, teraz ja jestem nie do zdobycia dla niego I A widzisz! Było zainwestować w kamerke i skype i miałabyś i głos, i wygląd i zero rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiutka, naiwna
milosc z neta to jedynie - kurcze to może dobrze wyszło. Kończąc zabawę w takim momencie zaoszczędziłam sobie może podobnego rozczarowania. Myśl ze pisałam z jakimś wieśniakiem- praszczurem byłaby ciężka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×