Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynapl

KLUB MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻKI!zapytanie ;)

Polecane posty

Witam, mimo, że do kafe, mam nadzieję, że znajdą się jakieś niedobitki, które lubią Czytać książki !... Tak ! Książki ! Podajcie jakieś ciekawe, może nowe tytuły, które ostatnio przeczytaliście. Mi się limit wyczerpał, a nie lubię czytać w ciemno ;P Lubię wszelkiego rodzaju thrillery, romanse, przygodowe, nawet psychologiczne ;) Myślę, że będziemy się na tym temacie również podzielić spostrzeżeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odfryzowana na wietrze
A koniecznie muszą być książki z fabułą? Może przypadłby ci do gustu jakiś mrożący krew w żyłach przewodnik po rzekach dla wędkarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam serię przygodowych książek Wilbura smitha przeczytałam sage Courtneyów i zabieram się za następną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
polecam 50 twarzy GREYA super, uwielbiam także Dana Browna - autor genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietysą gorące96
saga o Wiedzminie Sapkowskiego wspaniała fantastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietysą gorące96
aha i jeszcze takie fantastyczne thrillery z wątkiem kryminalnym szlakiem troci i łososia morderstwo w przeręblu milczenie dorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
a psychologiczna dobra książka ,, biegnąca z wilkami ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odfryzowana na wietrze -> gdybym lubiła wędkować, to pewnie bym się skusiła;P Zielona Gęś-> dzięki, nie czytałam. Przeczytałam recenzje, i całkiem ciekawe. A czytał ktoś może "córkę generała";) -> wiem, że jest film, ściągam, ale zawsze wole wcześniej przeczytać książkę;) - > pytam tylko, czy warta zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJJ
Jeśli zastanawiasz się czy warto przeczytać tę książkę, to możesz najpierw zapoznać się z opiniami i komentarzami na jej temat na stronie http://www.coczytac.pl/ - jest bardzo pomocna w wyszukiwaniu interesującej literatury. Swoje spostrzeżenia również możesz tam zamieścić dla tych, co będą chcieli sięgnąć po to, co czytałaś - to naprawdę dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×