Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olena89274

Są jeszcze brudasy, które używają podpasek?

Polecane posty

Gość Malwina Paulina
To znaczy z tego woreczka menstruacyjnego odkręcam zaworek i krew wylatuje do sedesu. Wszystko jest sterylne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jem kobieto:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosić woreczki z krwią w kieszeniach , o fujjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuu obrzydliwe. a jak peknie??? brr wole nawet nie mysec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no chore to. A jak ci sie siku zachce to co wtedy z tym woreczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pompka jest obrzydliwa, ja już prędzej bym tampony założyła niż taką pompkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre panie nie mogą zapamiętać że pochwa a cewka moczowa to nie to samo miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam podpasek przez 32 ;ata, od dwoch tampaxów nigdy w życiu nie wrócę do podpasek . Nie mam infekcji żadnych, wreszcie czuje się jak człowiek a nie podludź w te dni. Wieczny smród krwi, obojętne czy po 5 , czy 10 minutach już śmierdzi,wszystko przemoknięte, zakrwawione brudne, ciągły stres, noszenie starych wyciagnietych ciuchów w te dni żeby nic nie było widać. NIgdy w życiu. Tampax to perfekcja i wygoda. Praca pochłania mi teraz minimum 12 godzin poza domem, nie wyobrażam sobie w te dni chodzić w podpasce , pracuje w swoim sklepie, klienci chyba by umarli,w centrum w ktorym pracuje nie ma kliamatyzacji a temperatura przez ostatnie dni siegala rzedu 40-50 stopni , ze wzgledu na plastikowy dach. Jakby nie tampax to wogole bym sklepu nie otworzyłą w te dni tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kiedyś i Ciebie dopadnie choroba z powodu użytkowania tamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam podpasek, nie wyobrażam sobie zakładać tamponów i tamować wydostanie się tej krwi, po co mi takie 'odpady' w środku? uważam, że po to wypływa, żeby się tego pozbyć, a nie zatrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 13
Podpaski są zdecydowanie zdrowsze od tamponów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tamponów 10 lat, nigdy infekcji nie miałam więc nie twórzcie teorii spiskowcyh pampersowe księzniczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie moge uzywac tamponow i jestem pampersowa ksiezniczka , co mam zrobic ? modle sie tylko co miesiac aby okres byl w weekend abym mogla chociaz te 2 pierwsze dni w domu polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, dlaczego piszecie, że przy tamponach cały "syf" zostaje w środku. Jaki syf? Przecież to krew a nie żaden syf. Używam tamponów, bo są dużo wygodniejsze, nawet jeżeli są mniej zdrowe. Ale nie miałam nigdy żadnej infekcji. Przy podpasce zawsze obawiałam się, ze cos mi wypłynie bokiem, szczególnie w pierwsze dni i nie miałabym odwagi ubrać jasnej spódniczki czy spodni. Tampony eliminują ten problem. Nie zgadzam się, że podpaski śmierdzą nawet po chwili. Nigdy nie czułam żadnego smrodu od osoby noszącej podpaski. Nie każdy korzysta z czego chce i nie obraża innych, mających inne poglądy. Tyle krzyczy sie o tolerancji, a ludzie nie potrafią zaakceptowaą u innych tak nieszkodliwej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi każdy ginekolog odradzał tampony. Poza tym, wszelkie skrzepy muszą wypłynąć, a nie gromadzić się przed tamponem. Skrzep się nie wchłonie w tampon, zatykanie się tym kojarzy mi się z zapchanym kiblem :O Podpaskę zmieniam co godzinę, bez przesady, na mieście też nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 13
A te skrzepy powstają właśnie przez tampony, i nie knujemy teorii spiskowych tylko martwimy się o swoje zdrowie i życie zarazem. Moja mama właśnie od tamponów jest chora, więc nie kłamcie że są zdrowe -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściutka
tylko tampony!! tak jak mowily poprzedniczki na podpasce zbiera się klejący, smierdzący okres i odpadki kału zmiędzy pośladków oraz szczochy, i jeszcze to wszystko się wciera w zarośnięta, zapoconą, klejącą grubą c*pę a także w uda i d*pę, a jak to śmierdzi to dziewczyna łączy nogi, żeby zabezpieczyć innych ludzi przed odorem smrodu i wtedy to się jeszcze nagrzewa i kisi i jak ona otworzy nogi to uwalnia się bomba smrodowa!!!!1 a z tamponem ci*a jest czysta, pachnąca i ogolona i szczupła żal mi was brudaski, kto nosi zakisniete podpachy ten powinien zostac wyizolowany ze spolecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahhhaaahhhaa :D epicki ostatni post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię oba
Dnia 6.03.2013 o 22:06, Gość Jcijfpdjfn jcjd napisał:

Autorka chyba wlasnie dostala swojego pierwszego okresu:-))

Najprawdopodobniej tak, a mówi to tylko dla tego bo jej mama miała tylko tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tampony są obrzydliwe na maksa, ale widzę że Polki w ogóle nie doinformowane. Poczytajcie sobie o podpaskach wielorazowych albo majtkach menstruacyjnych, to jest milion razy lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×