Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Mój boyfriend-to-be właśnie był u mnie i stwierdzam kolejną rzecz.

Polecane posty

Mijają już 3 lata odkąd mam do czynienia z chłopakami, a mnie się nadal chce płakać, kiedy przychodzi do całowania. Poważnie się zastanawiam czy nie jestem zimną rybą albo całowania po prostu nie lubię. Wiem, temat trochę nie w moim stylu i o takiej porze, ale właśnie mnie to uderzyło, że autentycznie mam ochotę wyć, kiedy chłopak zabiera się do całowania. Seks był okej, mineta okej, dotykanie okej, ale jak mam czyjś język w ustach to mam ochotę ryczeć. Cholera, któraś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz poważnie? Bo ja naprawdę tak mam, jak czyjeś usta zaczynają dotykać moich, to mam ochotę zasłonić się parasolką. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak te języki się tak zderzają, jeden o drugi. :O :O :O Swoją drogą, słodka ślina? Jak dla mnie jest bardziej słona, niż słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
Bo całować się chce jak się jest zakochanym :P Inaczej to wpienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pali czy coś? no jak języki się zderzają to już najgorzej :-o zwłaszcza jak tak uderzają o siebie góra dół :-o a jak ktoś ma kolczyk w języku??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lactococcus
i jeszcze te bakterie sic! ohyda arnold nie ogladaj reklam domestosa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lactococcus
zaraz i bakteria są jeszcze na dłoniach :O i .... tam też może lepiej przez szybę albo jakiś cyber heh co wy na to dziewczyny :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zakochana, a nawet jestem już w stanie, który zapowiada się na zakochanie. Gówno! Nadal perspektywa ślinienia się mnie odrzuca, zawsze odrzucała. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold, na stówę nie pali, jako niekopcąca w życiu bym się nie zdecydowała na kogoś, kto cuchnie jak kubański sprzedawca jaj. :P Nadal jednak stwierdzam, iż męska ślina jest bardziej słona, niż słodka. Jezu, nie chcę nawet myśleć co ze spermą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj deczuś sperma smakuje najobrzydliwiej jak się tylko da :( podobno :-o chyba że ominiesz kubki smakowe i połkniesz bez trzymania w ustach :( ale to też musi być wstrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lactococcus, wiesz co, poddałeś mi myśl, następnym razem zamiast Listerine każę mu przepłukać usta Domestosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lactococcus
fakt w necie też buszują wirusy czyli ideały pozostaną samotne :D i bardzo dobrze bo kolejne pokolenie będzie pozbawione wadliwych genów wymrą niczym .... lemingi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold, też gdzieś o tym słyszałam. :D Nic to, mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała tego doświadczać, już mi wijący się jęzor w gębie wystarczy na zły rachunek. Ufff. Kurczę, pijana jestem, a nie chce mi się spać. To dopiero smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lactococcus
deka gwarantuję :D nie zechce się po takim "odświezaniu" całować inne zakończenia też mu "zdezynfekuj" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold, udało mi się kupić bez dowodu. Tylko nie bij. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lactococcus
a to ja przepraszam szanowną młodzież :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabezpseudonimu
oo miło widzieć w zdrowiu i nie najgorszej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktokaktusie w mieście deczki lemingi się odradzają i dość obszernie zasiedlają elytarne miejsca jak "miasteczko wilanów" 😴 nie ma szans na ich wymarcie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabezpseudonimu
no i dla porządku sorry za to nie osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lactococcus
Ps. mi też sprzedawali bez dowodu... w zielonych okładkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabezpseudonimu no i dla porządku sorry za to nie osobno ­ Czekaj, że niby what? Jednak jakaś senna się robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lactococcus
.... jasne słomkowe gruzińskie wino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywu, jesteś głupie, gupie i durne nawet. Nadal nie chcesz wyskoczyć ze mną na cappuccino, a ja rewolucji fryzurowej dokonałam i czuję się jak odmieniona bardzo dorosła kobieta w kapciach-króliczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej się już połóż deczko, nadmiar alkoholu spowoduje, że zaraz będzie ci się chciało sikać, idąc do toalety niechcący kopniesz kocurka, obudzi się kuzynka, zacznie się drzeć, że znowu jesteś pijana, że zaraz zadzwoni do ojca/matki :( i tak dalej:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×