Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi prosze... ...

czy moge z mojego konta zaplacic za kogos komornika?

Polecane posty

Gość powiedzcie mi prosze... ...

dzwonila do mnie kuzynka. Jest teraz w ciezkiej sytuacji finansowej i ma komornika. Dzwonil do niej, ze musi dzisiaj wplacic na konto 200 zl. a ona nie ma więc zapłace za nią. Czy moge zaplacic z mojego konta przelewem internetowym i tylko w tytule wpisac jej dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie ważne skąd ważne, że wpłynie. Tylko podaj w tytule wszystkie jej dane, może jakiś numer postępowania komorniczego też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Elitte
a nie lepiej wypacic z konta i dac jej kaskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxaxxxc
tak mozesz :) ja tez tak komus robie przelewy do komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs.Elitte
MałaBlondynka, niby tak jest jak piszesz, ale ja kiedys oplacałam komus leasing i male problemiki wynikly, tzn. wszystko się wyjasnilo tylko trochę nerwów było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi prosze... ...
niestety nie moge jej dac kasy bo kuzynka mieszka w innym miescie a pieniadze musze byc wplacone dzisiaj dlatego chce zrobic szybko przelew na konto komora i wyslac kuzynce potwierdzenie rpzelewu. Chce jej pomoc bo ona mi tez juz nie raz pomagala w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może to firma nie ogarnęła tematu ;) Ale jakby płaciła przelewem z poczty np to też nie byłoby z jej konta prawda? Nie każdy ma konto zresztą to co ma zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne

Poprosiłam o pomoc przyjaciela. Zrobił przelew, w tytule podał nr sprawy, a dziś przyszło do niego pismo od mojego Komornika. Czego może chcieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×