Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLASYKA NA TOPIE

Synek ma 38,4 gorączki. Podać coś, zbijać gorączkę czy czekać?

Polecane posty

Gość gość
Mi się dość tanio udało kupić ten zestaw gorączkowy Sanity w necie, szybko dowieźli, termometr działa bez zakłóceń, kompres okej bez jakiś dziur pęknięć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo mogę podpowiedzieć zestaw z BabyTemp i kompresem żelowym. Termometr jest ekspresowy a kompres trzymam w zamrażarce także w każdej chwili jest do wykorzystania jakby trzeba było zbijać gorączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam BabyTemp + kompres ja też mam z termometrem i kompresem dobre doświadczenia, wszystko działa bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na coś bezdotykowego zwłaszcza jeśli chce się mierzyć temperaturę u niemowlaka. Sama kupowałam ten podpowiadany tutaj już Non contact. Pełen komfort dla dziecka ale też dla mnie to jest dużo mniej stresu jak sprawdzenie gorączki zajmuje dosłownie sekundy i często dziecko nawet nie wie że ma mierzoną temperaturę bo to jest moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi BabyTemp mierzy bardzo dobrze dokładnie i co najważniejsze – szybko. Jak szukałam takiego termometru bezdotykowego to też mi zależało na pomiarze temp przedmiotów i ten ma taką funkcję. Można sprawdzić sobie na ile gorące jest mleko dla dziecka chociażby a to mi się przydaje każdego dnia po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaciło się kupić termometr BabyTemp + kompres właśnie w zestawie, wyszło zawsze trochę taniej. Wszystko działa, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi czy ten kompres co jest w zestawie z BabyTemp działa jako zimny i cieply oklad?? Długo go używacie? Jak z wytzymałością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kompres jest idealny do ogrzania jak i do zbicia temperaury. Wszystko dobrze się sprawuje a mamy go pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy. Przy 38,4 nie zbijam gorączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

Będę chciała kupić sobie nowy termometr i chodzi mi po glowie ten polski MultiTemp. Dokladnie z tego samego modelu korzysta moja bratowa i faktycznie jak u niej jestem to czasami widzę jak sprawdza temp – czy to swoim synkom, czy to mleka w butelce i wynik ma od razu bez czekania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 12.02.2019 o 14:57, Gość alicja napisał:

Będę chciała kupić sobie nowy termometr i chodzi mi po glowie ten polski MultiTemp. Dokladnie z tego samego modelu korzysta moja bratowa i faktycznie jak u niej jestem to czasami widzę jak sprawdza temp – czy to swoim synkom, czy to mleka w butelce i wynik ma od razu bez czekania.

 

Hej, cześć. Używamy też Multitemp. Radzi sobie czy to jak mierzę przez podczerwień, czy tradycyjnie przy ciele. Ładny jasny wyświetlacz, wszystko widać jak na dłoni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×