Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łasica87

Wódka-Bols ?

Polecane posty

Gość kinga kinga
nie polecam- dwa razy piłam i dwa razy kiepso się pozniej czułam. Są lepsze wódki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spirytus na karmelu
fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostka brukowa
Łódka bols?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam nie bolsa
bols jest syfny nawet dobrze schłodzony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka?
Od wielu osób słyszałam, że kiedyś to była dobra wódka, ale teraz jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralam slub w 5
juz Krupnik lepszy, a wogole to Pan Tadeusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponikkk
a Soplica?? wlasnie zastanawiamy sie nad wódka.. albo Żubrowka Biała?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolsa kiedyś próbowałam i szczerze, to tak średnio. Też zastanawiałam się nad Soplicą, ale w końcu chyba postawimy na Pana Tadeusza. Ładna butelka, smakowo bardzo łagodna, do tego cenowo też całkiem nieźle. Warto spojrzeć na promocje - http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie bolsssss
podobno okropieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielowa
osobiście NIENAWIDZĘ Bolsa. smakowo to tak obok najtańszego spirytusu się plasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bols się zepsuł już jakiś czas temu. Pan Tadeusz - dramat, raz w życiu miałam kaca, akurat po Panu Tadeuszu, a wypiłam niewiele. Nie polecam. Soplica jak najbardziej. Krupnik również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaaa nowa żona
Nowa eksluzywna wódka wratislavia ok 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
bols- pakudny kup krupnik, żubrówkę białą, żołądkową czystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjjtfvbhjk
leje ze smiechu jak takie durne wpisy czytam ludzi co nie maja zadnego pojecia o tym o czym gadaja. Wodki pomiedzy soba roznia sie dwiema rzeczami. Z czego sa robione i ile razy destylowane. Roznica w smaku jest za nic w swiecie nie wyczowalna. Kup sobie taka wodke jaka Ci odpowiada cenowo czy wygladem butelki lub jkim kolwiek innym kryterium. Oczywiscie odrzuc najtansze bo beda gadac za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i róznica
w smaku jest mało wyczuwalna, ale już samopoczucie następnego dnia jest wyraźnie wyczuwalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjjtfvbhjk
wytlumacz mi dziecko wzorem chemicznym roznice to pogadamy. Samopoczucie zalezy od bardzo wielu innych czynnikow z ktorych moim zdaniem najwazniejszym jest rozcienczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlebride
kolejny watek o wodce? wyszukiwarka gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka wódka?
gghjjtfvbhjk kup sobie dwie butelki, np. Palace i DeLuxe i zobacz jaka duża jest różnica w smaku! Ba, nawet w zapachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna wódka dobrze wchodzi, druga wcale. I jedna i druga to C2H5OH, a jednak jedną pije się dobrze, a druga jest nie do przełknięcia. Dla mnie Bols jest okropny, nie da się go pić. Krupnik natomiast daje radę. A niby i to etanol i tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupnik mieliśmy na sylwka
owszem wchodził dobrze, ale po wyjeciu z zamrażalnika miał grudki lodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfdvdevdrd
polecam Smirnoffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieorgina
bols - zdecydowane nie! strasznie boli po niej głowa.. a wiadomo, ze przeciez nei o to chodzi zeby goście na drugi dzien po weselu źle sie czuli. postanowiliśmy kupic troszke lepszą wódkę. kupilismy Pana Tdeusza w interesujacej promocji http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topazy
Też zgadzam się, że najlepsza Wyborowa. Bez porównania właściwie. Pan Tadeusz ujdzie, ponoć dobrze sprawdza się na weselach. Przy okazji, jeśli szukacie tanio wódki weselnej, to polecam spojrzeć tu - http://najlepsza-wodka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie
podzielam zdanie, że tylko wyborowa :) sama miałam na weselu. bolsa wypiłam tylko raz i jakoś nigdy nie kusiło mnie żeby to powtarzać. sporo znajomych chwaliło też pana tadeusza, ale jakoś nie miałam okazji próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem wódkę Pan Tadeusz, nie żałuje, te butelki są fajne i ładnie wyglądają na stołach:) i zamówiłem jeszcze to tego fontannę alkoholowa, fajnie że zainwestowałem w to jeszcze pieniążki, bo gościom się bardzo podobało:) zerknijcie sobie na tę stronkę http://www.sumowisko.pl/fontanny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×