Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cherry .

Jak robicie surówkę z marchewki ?

Polecane posty

Gość Cherry .

Pytanie jak wyżej , jak robicie taką surówkę z czym łączycie marchewkę i jak doprawiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa mama
Robie roznie. Czesto scieram marchew na srednich oczkach,dodaje sok z cytryny i lyzke miodu. Czasami marchew z jablkiem starte na grubych oczkach,doprawione cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyyj
3 marchewki 2 jabłka - marchew tra na małych oczkach jabłko na dużych,łyzeczka cukru i 2 łyzeczki soku z pomarańczy lu jak nie mam to bez soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldi 2011
Marchewke trę na drobnych oczkach, do tego 2-3 łyżki ostrego chrzanu, sok z cytryny i oliwa. Sól, pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchew ścieram na małych oczkach, jabłko na dużych.Dodaję miód (jak nie mam to cukier) ,sok z cytryny i gotowe. A czasami robię na pikantnie i rezygnuję z dosładzania ,dodaję wtedy tarty chrzan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipikasza
A ja dodaje marchewke do wszystkich salatek, surowek - kroje w cienkie plasterki. Nie chce mi sie bawic ze scieraniem. Lenie tak majom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitte
Marchewa starta,pokrojona natka pietruszki,odrobina oleju,cukru i soku z cytryny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipikasza
Ja tak z ekologicznie czystej ciekawosci - po co dajecie cukier do marchwi ? Przeciez marchew sama w sobie jest slodka... Kazdy ma swoj gust ale mnie bardziej smakuje z prawdziwym smakiem warzyw, owocow, herbat, kawy. Cukier spozywam tylko w tych gotowych kupnych produktach - w domu mam tylko dla gosci i jak sie skonczy to czesto zapominam kupic, wtedy goscie maja kwasna mine :O, no chyba ze nie slodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Marchewka starta na bocznych oczkach, chrzan, kwaśna śmietana i sól do smaku. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaa57857
marchewka, jabłko, śmietana kub jogurt, sól, pieprz Bez cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolaolaolaolaaaaa
ze smietana i chrzanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×