Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

(NIE)sexy_kociaczek

jaka dieta?

Polecane posty

Dziewczyny musze schudnąć do końca kwietnia ok. 15-20 kg. Waże 75 kg mam 165 cm wzrostu i mam 16 lat. Musze schudnąć bo na początku maja mam operacje i musze schudnac do tej pory. Prosze pomóżcie BŁAGAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Trochę mało czasu i dość sporo kilogramów. Mi jak dotąd udało się schudnąć 7 kilogramów po 3 tygodniach i dalej walczę z nadwagą. Oprócz zdrowego odżywiania stosowałam tabletki odchudzające Forever Slim bo wcześniej na samej diecie nie widziałam żadnych efektów a można je kupić na allegro. Z aktywności fizycznej dużo spacerów z dziećmi, którymi się opiekuję i zabieranie ich na plac zabaw. Matka tych dzieci poleciła mi właśnie takie rozwiązanie i sama też schudła tym sposobem. Może gdybym miała więcej aktywności w postaci ćwiczeń na siłowni to bym szybciej chudła ale nie mam na to czasu. Moim celem jest łącznie 27 kilogramów więc jeszcze trochę to potrwa. To ile Ty będziesz chudła zależy od wielu czynników a przede wszystkim od Twojego organizmu. Tylko pamiętaj aby nie desperacko się głodzić bo głodzenie i drakońskie diety są beznadziejne i pozbawiają organizm składników odżywczych przez co go wyniszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahsdgj
obudzilas sie teraz? tylas pare lat a w 2 miechy chcesz to zrzucic haha powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
a na co chorujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia Dubicka dzieki za wypowiedz i zycze duzo wytrwałości. ahahsdgj-----> nie obudzilam sie teraz tylko po prostu to stało sie nagle nie bylo w planie oderacji jedzenie_ma_znaczenie-----> to jest mało istotne na co choruje. ale nie przeszkadza to w przeprowadzeniu zadnej diety Diewczyny prosze pomozcie to bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahsdgj
przepraszam w taki razie jest mi glupio ze tak naskoczylam nie gniewaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahsdgj
oki pizdrawuam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahsdgj
pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamina
przeczytałam tu o "ukraińskiej kapuścianej" wygląda niezle chyba sie skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamina
myślę, ze to bardzo niezdrowe, ale np co drugi dzien to bedzie chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ze stosuje sie ja np przez 3-4 dnia reszte tygodnia to zdrowe odzywianie:) kiedys razem z mama stosowałam diete kapuscianą polegajaca na jedzeniu specjalnej zupy po 2 dniu wylałysmy ja bo nie dało sie jej jesć :) zero jakichkolwiek przypraw :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta warzywno-owocowa według Dąbrowskiej. Mi własnie polecaiło 5 kg w niecałe 3 tygodnie (startowałam z 66 kg). Jak dla mnei bomba - bo możesz jeść ile chcesz, byle tylko to, co wolno. Próbowałam już wielu diet i ta według mnei jest najlepsza - chudnę, bardzo dobrze się czuję, nie chodzę głodna, małe ryzyko jo-jo po jej zakończeniu - przynajmniej ja tak mam. A ponoc dieta ta także oczyszcza i leczy organizm. Nie wiem na co chorujesz, ale słyszałam juz opinie, ze ludzie tą dietą sobie kamienie zółciowe rozbili, wyszli z astmy, ustabilizowali ciśnienie itp. - więc może i TObie pomoże zdrowotnie. Ale najlepiej skonsultuj z lekarzem - bo nei wiem co Ci jest, czy bierzesz jakieś leki i czy możesz być na samych warzywach i niektórych owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElwirkaJ
Chyba kazda z nas chciałaby aby dieta była taka żeby szybko i dużo zgubić, zeby efekty było widać od razu.Ale tak sie niestety nie da. Ale zawsze możesz poczytać tutaj http://metasport.pl/ o jakis fajnych dietach. Moze dopasować coś do siebie. No i pamiętaj o treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza dieta to rozsądne żywienie, jak najwięcej aktywności i dobra suplementacja - http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sb. najlepsza z diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×