Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Editta Van K

Ktorego wybrac?

Polecane posty

1. 32 Lata, rozwiedziony, 4 dzieci. Prowadzi swoje studio tatuazu. Swietnie sobie radzi z praca i dziecmi. Jest dla mnie przemily. Super spedzamy czas. Dobrze sie przy nim czuje. Obsypuje mnie kwiatami i prezentami. w lozku sredni. Chcialby zalozyc ze mna rodzine. Ja chce podrozowac. 2. 30 lat. Informatyk. Wysoki przystojny, zabawny. Ciagnie mnie do niego niesamowicie. Jest swietny w lozku. Ale wiem na pewno ze widuje inne dziewczyny. Kobieciarz. Pare miesiecy temu kazalam mu spadac ale on ciagle sie stara, zabiera mnie na lunch do restuarcji raz w tygodniu, przynosi prezenty. Mamy to samo spojrzenie i pomysl na zycie - podroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Ani tego, ani tego, obaj beznadziejni :( Z dzifkarzem będziesz tylko płakać, a tatuażysta z 4 dzieciaków i alimentami na nie będzie ciągle beczał na brak kaski a ty z nim :) masz pociąg do złych chłopców, zmień to w sobie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. na brak kasy nie narzeka. ma piekny wielki dom, placi duze alimenty z wlasnej woli 2. twoerdzi ze nie chce sie z nikim wiazac bo wyjezdza i boi sie ze kobieta go powstrzyma od tego, tylko ze ja tez wyjezadzam za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×