Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartwicaElfia

Szkolenie w Dino

Polecane posty

Gość MartwicaElfia

Witam, od 1 marca mam szkolenie w Dino. Ogólnie jest fajnie, jest zajęcie, ma się co robić, są ludzie i w ogóle. Sprawa wygląda zupełnie inaczej jeżeli chodzi o drobne sprawdzanie pracownika. Do rzeczy. Zawsze jak przychodzę do pracy zostawiam torebkę na podłodze w kąciku obok szafy. Pewnego pięknego, słonecznego dnia zeszłam na przerwę na śniadanie. Biorę torebkę, kładę na stoliku, wyciągam szklankę, kawę i cukier. Wsypuje wszystko do kubeczka, biorę śniadanko i odkładam torebkę. Co znalazłam w miejscu gdzie stała moja torebka? 100 zł. Ponieważ jestem osobą bardzo przejmującą się wszystkim, wzięłam tą stówę, pierwsze co poszłam do kolegi, który obok mojej torebki wiesza kurtkę pytam czy jego. Nie. Kierowniczka na to, kiedy usłyszała, że znalazłam stówkę powiedziała "Ot tak sobie leżała" i to takim tonem, jakbym zarąbała komuś z kieszeni czy torebki. Chodzę od pracownika do pracownika. W końcu się znalazł właściciel. Jedna z kasjerek nosiła w kieszeni i widocznie "wypadło". 5 marca byłam na kasie głównej. Nabiłam nadwyżkę 6 zł. Dzień kobiet idę na kasę główną. Pilnowałam kasetki jak oka w głowie. Okazało się, że mam manko na 291 zł. Skąd? Pracownice same mnie na przerwę wywalały. Mogły podebrać. Dziś poszłam zapłacić za manko. Pytam kierowniczki czy sprawdzała kamery (a raczej powinna przed ewentualnym złodziejem) odpowiedź "Musiałabym siedzieć 8 godzin, bo tak długo pracujesz". Co mam teraz zrobić? Iść, poprosić o pogląd kamery w trakcie kiedy miałam przerwę? Jeżeli okaże się, że zostałam naciągnięta to czy mam możliwość zwrotu kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benetti
Nie jest to trudne na forum gowork.pl/opinie_czytaj,239281 napisali jasno co jest na szkoleniu i o warunkach pracy w dino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×