Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fantaaazja, fantaaaaazja

Dlaczego na tym dziale tak ciężko wam uszanować odmienne poglądy?

Polecane posty

Gość fantaaazja, fantaaaaazja

Nigdzie tak nie ma jak na ciąży :o:o:O Temat o szczepieniach - wyzwiska, aż miło. Temat o porodach to samo. Temat o diecie kilkulatka - jatka jak ta lala. Nawet w temacie o Wielkanocy nie potraficie się powstrzymać od wyzwisk i ubliżania. Czemu wam tak ciężko uszanować czyjeś poglądy? Zdawałoby się, że na tym dziale siedzą matki, przyszłe matki, ludzie dorośli, którzy powinni świecić przykładem. W realu też jesteście tacy hop do przodu? Skąd w was tyle jadu, zgryźliwości, agresji, nieżyczliwości??? Czy ktoś może mi odpowiedzieć???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam nicka - zostawiłam
Bo to jest kafeteria i każda może tu wylać swój jad, żale i frustracje bez obaw, że zostanie zbanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest kafeteria i każda może tu wylać swój jad, żale i frustracje bez obaw, że zostanie zbanowana. x Dokładnie, gdyby tak jednej z drugą przyszło podpisać się tu własnym nazwiskiem, nie fikałyby tak bardzo. Większość z tych forumowych ujadaczy to internetowe bulteriery, a ratlerki w prawdziwym życiu, nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
hormony szaleją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbq23
bo w większości siedzą tu zdesperowane frustratki, po uszy zakopane w kupach i pieluchach i starają się jakoś urozmaicić swoje nudne jak flaki z olejem Kujawskim życie. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×