Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

...Chorwacja...Egipt... Moze, moze... Ale ja kocham Morze Baltyckie :D a ono mi sie kiepsko odwzajemnia za to uczucie, nie liczac jodu, rzecz jasna :) podobno blisko Kolobrzegu pekaja zatopione w okresie II wojny swiatowej pojemniki z bronia chemiczna? :( z reszta cale nasze wybrzeze jest zagrozone... A plany ratowania ekosystemu wciaz...planowane jedynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven_na i matuzalem0325 - sto lat w takim razie...i spełnienia Waszych marzeń, tęsknot i może jakiś fantazji :P generalnie wsiewo charoszewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Matuzalem :) Ja nadal mieszkam tam skad ty pochodzisz wiec poswietuje przy piwie ze znajomymi (tzn. ja przy sokach). Porownanie do pecin bylo celowe. Kiedys uslyszalam taki komplement od milosnika koni i widac bylo, ze naprawde jest to w jego ustach najwyzsza pochwala :D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42... Zyon... Wielkie dzieki. Staram sie spelniac marzenia. Z fantazjami bywa roznie ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 - po co się denerwować pojemnikami :) to dobra niemiecka blacha - skoroduje pewno dopiero za 200 lat :) Raven_na - to fajnego świętowania po Śląsku :) sto lat kobieto o ładnych pęcinach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę sobie pożegnać towarzystwo bo szef mnie porywa na zakupy :) obiecałem mu pomóc kupić TV 3D i zainstalować w domu wraz z dostępem TV do neta :) do sklikania w poniedziałek ...Raven_na udanych urodzinowych baletów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon, ano wlasnie ta niemiecka blacha juz od dawna ...popuszcza. Ponoc od lat rybacy wylawiaja poparzone ryby, a i na brzegu lepiej nie chwytac galaretowatych mas, bo to moze sie okazac iperytem (o ile czegos nie myle..?), nie meduza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42, S_M - mimo iż mieszkam blisko morza - to jakoś nie przepadam za kąpielami w nim :) szczególnie latem gdy "stonka" wyleguje się niczym stado fok na plaży :) Wolę już okoliczne jeziora lub morze w Chorwacji :) ale plaże zdecydowane o innych porach roku. Meduzy czy iperyt? Powiem, że u mnie jakoś bardzo rzadko o tym słychać - więc póki co Bałtyk w moich okolicach daje radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a meduzy nie sa czasem oznaka czystego morza? I dlatego u nas tak rzadko sie je obecnie spotyka? Pamietam, ze gdy jezdzilam nad morze jako dziecko to sinic nie bylo, ale meduz za to sporo. No i widzialam swoje stopy w wodzie ;) dzis, niestety, tylko wtedy, gdy woda siega po peciny....yyyy...kostki znaczy ;) znalazlam artykul w necie, z ktorego wizja ekologicznej katastrofy Baltyku jest prognozowana http://dhxcajv.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/baltyk-pelen-iperytu wymienione sa tez najbardziej zagrozone plazowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ... ja to jestem straight i choc Salma ladna to na mnie nie dziala. Ewentualnie jako instruktaz do realizacji fantazji ... ;) A pecina to to miejsce tuz nad kopytem. Dzieki jeszcze raz za sto i dwiescie lat :) Trzymajcie kciuki za marzenie, ktore ni cholery nie chce sie spelnic (a wcale nie jakies wydumane). x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry weekendowo:) Ja w przelocie, nadrobiłam lekturę topiku :) Raven_na:) matuzalem:)...wszystkiego naj, naj, naj...tego co wymarzone, wyśnione i tego co się nie zdążyło spełnić do tej pory i...jeszcze ciut więcej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven_na - Salma jest super (i ona tańczy dla mnie ) :) No i już podziel się tym marzeniem - skoro takie ponoć może być realne :) widzę, że chcesz się wygadać :P Słowianka - a co ? Weekend Ci się nie podoba? :P żartuje sobie oczywiście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon :) Zakotwiczyłeś się jak widzę:) Weekendy są super ale nic nie pobije przerw świątecznych chociaż takie ekstremum zarezerwowane jest tylko dla wybrańców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon w tym zakresie jestem przesadna - marzenie wypowiedziane sie nie spelni. Wole potege pozytywnego myslenia jesli chodzi o spelnianie marzen z duza doza pracy w danym kierunku. Ale jak to sie mowi "nice try" ;) jak sie kiedys wieczor rozkreci to moze poczytasz o moich fantazjach :P Hej Juvia w przelocie i dzieki. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon no przeciez nie powiedzialam, ze dzis. Kiedys, jak sie wieczor rozkreci siadziemy wszyscy przy lampce wina (whisky, burbona itp) i wymienimy sie naszymi fantazjami ... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Raven_na - jedynie się lekko droczę :P nie mam pretensji bo i o co :) spoko popijemy to i języki nam się rozwiążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doooooo-bryyyyyy wieeeeee-czooooor!!! :D po parotygdniowej abstynencji (jak do tego doszlo???) siadam przed tv z drinkiem. Juz drugim ;) zurawinowa finlandia z sokiem pomaranczowym kto ze mna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cooooo? Przezylam te cztery dychy, a dopiero na kafeterii dowiedzialam sie o istniejacym podziale na "buleczki" i "motylki" :D nawet szukalam odp.fotek ilustrujacych ow podzial, zeby sie upewnic do ktorej naleze :D :D :D ...tyle lat zylam w nieswiadomosci ;) A widze, ze temat ow wzbudza niegasnace emocje - znow jest na liscie aktualnych tematow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42- bez urazy - ale zabiłaś tego drinka :) za dobra wódka by jej smak zabijać sokiem pomarańczowym :) polecam tą wódkę z red bullem, lodem i limonką :) Ja przy ciemnym piwku oglądam zmagania naszych orłów...na razie dość ciężko ....w sumie jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red bullem nie bede zabijac mojego uk,krwionosnego :P a limonki, a ni cytrynki nie mam, niestety fakt, najlepiej smakowala mi kiedys z sama cytrynka ;) setka finlandii plus wycisniete pol cytrynki ;) ale wtedy sie wstawilysmy zanim koledzy dotarli ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to kiedy? ledwie przed tygodniem :) A Finlandia ...fajny krak i fajna wódeczka :) z cytrynką jak najbardziej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×