Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Gość john40
Pisz rurka...śmiało,teraz walą te malutkie koniczki głowiąc się czy lizac delikatnie czy ostro ..:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Nie ....spałem po południu trochę piw wypiłem,to teraz mam gały jak sowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę chociaż parę godz. Oj ta bezsenna noc w wieku 40 lat dopada a co będzie pożniej,de facto jakbyśmy byli zajęci w łózku bezsennośćby nie grozila nam hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakiej części polski jesteś a to jesteś wyspany Ja sączę winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Pewno nie....zajęłabyś się moją rurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
No i trudno nie zająć się kobietą już trochę rozluznioną lampką wina....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Chwilowo jestem stanu wolnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Jakieś pytanie jeszcze?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jak długo? Zona w delegacji,konferencji? przepraszam ale ide spać i moze po marze o tej nocy w Twych ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
No jak musisz....to dobranoc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Słodkich rurek zzzz kremem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po marze". :D:D:D Spędzanie sobotniego wieczoru na kafeterii to z pewnością doskonały wybór, szansa na znalezienie fajnego faceta jest taka wysoka. :D No chyba, ze coś się zmieniło i teraz fajny facet, to skarlały, brzydki walikoń, któremu żona nie chce dać chociaż raz w tygodniu. :D co generuje spędzanie czasu na forum dla kobiet. :D Smutne, bardzo smutne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabsoba
Kobieto odpowiedz sobie na pytanie jakiego faceta mozesz spotkac w wieku okolo 40 lat a wiec albo takiego ktory tylko swa praca sie zajmuje i nigdy nie bedzie mila czasu dla Ciebie i rodzny albo druga wersja to takiego ktory sie rozwiodl i ma dosc kobiety w stalym zwiazku ,znajdzie sobie przyjaciolke kochanke do sexu i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:34 [zgłoś do usunięcia] john40 Max nie możesz skrócić swojej stopki...?" Stopka była skracana i jest o wiele za krótka:O. " czterdziestka dwojka ;) Max, czy Ty jestes osoba, ktora doradza innym, by pozbyli sie raka jedzac zdrowo , ale odrzucaja konwencjonalna medycyne..?" Niezupełnie:P.Ja doradzam nie tylko zdrową dietę ale niektóre chemikalia:P.Ale na nowotwory jest też metoda zdecydowanie niechemiczna która została przeze mnie cześciowo przetestowana ale za to ze skutkiem pozytywnym:classic_cool:.No i nie odrzucam konwencjonalnej medycyny ale propagandową,farmaceutyczną"medycynę":P.No i napisz kiedy się dokładnie urodziłaś bo bez tego nie licz na cokolwiek:P.Trzeba sie zachowywać stosownie do swojego statusu starej panny:P.A napisz jak staro wyglądasz:D.Nawet w moim wieku niektóre wyglądają jakby miały 60 lat:O. [zgłoś do usunięcia] rabsoba Kobieto odpowiedz sobie na pytanie jakiego faceta mozesz spotkac w wieku okolo 40 lat a wiec albo takiego ktory tylko swa praca sie zajmuje i nigdy nie bedzie mila czasu dla Ciebie i rodzny albo druga wersja to takiego ktory sie rozwiodl i ma dosc kobiety w stalym zwiazku ,znajdzie sobie przyjaciolke kochanke do sexu i jest ok." Ale brednie:P.Nie jestem żadnym z nich:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej lubie vere
vera wiesz jak wygląda płukanie złota? Ktoś tak ten świat ułożył, że samorodki znajdują się pod tonami błota które trzeba rękami przegarniać :P jednym uda się znaleźć wcześniej innym później, a jeszcze inni mogą marzyć i narzekać.... a Ty w której grupie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
czesc vero;) jak poranek mija? juz po kawie? czy zrobić Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej lubie vere
:) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa zostałaś
i stąd to zgorzkniałe pisanie na forum, zgorzkniala, zlośliwa stara baba z ciebie, cięta i agresywna, kopiąca i plująca,wiadomo powszechnie że szczesliwe kobiety w udanym związku namiętnie udzielają się na forach atakując zapalczywie kazdego kto ma inne zdanie :D PS wyglądasz mi na taką która ma kolekcję wibratorów a ostatniego faceta jakiego zaliczyłas to było tak dawno że sama już prawie nie pamiętasz, pijana byłaś i on był pijany... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
hah, uważam, że dobre cappucino, fajnie przygotowane, z dużą pianką i w ładnej filiżance to miłe spędzenie czasu przy delektowaniu się dobrą kawą, a nie pakowanie w siebie kofeiny :) ale ok, kązdy jest do czegoś innego przyzwyczajony. proponowałem raczej tą moją stronę i sposób na dobry smak poranka... ale zrozumiałem - nie lubisz kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej lubie vere
to ja już sobie pójdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoim zdaniem 25 lat to stara baba? Czy sam/a masz 15? :( Po drugie od miesięcy pojawiam się rzadko, ale oczywiście masz rację, jestem tutaj 24/7. :) Nie jestem zgorzkniała, po prostu irytuje mnie ludzka głupota. PS. A lekcje na jutro odrobiłoś? Brak własnego życia rekompensujesz sobie słabym pojazdem po mnie? Bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×