Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaZMałopolski

Kontrowersje wokół X-Landera X-move

Polecane posty

Gość gość
Uwaga na ten wuzek wczoraj sie raczka zlamala dziecko wpadlo do piwnicy a mi raczka zostala w reka ch z tego co sie dowiedzialam to niby wada fabryczna i przywoluja wszystkie x move do serwisu ja za ten wuzek serdecznie podziekuje Wiecej nie kupie trauma do konca zycia nie zycze nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 166
Uwaga na ten wuzek wczoraj sie raczka zlamala dziecko wpadlo do piwnicy a mi raczka zostala w reka ch z tego co sie dowiedzialam to niby wada fabryczna i przywoluja wszystkie x move do serwisu ja za ten wuzek serdecznie podziekuje Wiecej nie kupie trauma do konca zycia nie zycze nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ori_13
Ja mam X mova już rok i jest po prostu rewelacyjny. Wymiana gondola na spacerówkę rewelka, obracanie spacerówki przód/tył w minutkę, składa się jednym ruchem bez nachylania, rozkłada też więc jak dla mnie bomba. Dwie wady jakie widzę to troche za krótkie pasy do zapięcia dziecka w spacerówce, nie wiem czym to jest spowodowane ale mam ustawione na maximum i zaczyna brakować a córka ma dopiero rok. Druga wada to jest pewien moment przy składaniu daszka, że się blokuje ale to w sytuacji jak jest rozłożone oparcie do połowy, coś wtedy szwankuje, ale nie przeszkadza to jakoś koszmarnie. Generalnie jestem mega zadowolony z tego wózka, moja córeczka chyba też się w nim dobrze czuje. Generalnie polecam ! Drugie dziecko w drodze więc tak na prawdę można zakupić tylko zestaw, w innym kolorze i wózek jak nowy. Konstrukcja fajnie przemyślana, nic się z nią nie dzieje więc po wymianie tego pakietu kolorystycznego nawet nie będzie widać, że był już używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem wózek x-move, po paru spacerach mechanizm resorujący się zaciął. Co prawda później zaczął działać, ale stawia większy opór i słychać dźwięk tarcia o siebie dwóch materiałów. Będę go wysyłał na gwarancje i już się obawiam czasu oczekiwania. Miał może ktoś taki problem, jaki jest czas oczekiwania usunięcie usterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy przyszłych Rodziców, również jesteśmy rodzicami , wózki stały się naszą pasją. Prowadzimy doradztwo w zakresie doboru wózka. To co proponujemy to wózki dziecięce używane. Zobacz nasz Ekspercki Blog dotyczący X-landera modelu X-move. Jest to wózek, którego my jako Polacy nie możemy się wstydzić. Z każdym zagranicznym wózkiem mieliśmy jakiś problem. Z x-landerem żadnego a to już setki zaoferowanych wózków. Napisz do nas na sklep@brandstroller.pl Wyslemy Ci adres do naszego Bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam x move już 2 lata i idzie 2 raz do serwisu wpierw poszla raczka do naprawy a teraz pekla nam rama, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie polecam!!! Wózek niebezpieczny !!! po dwóch latach użytkowania na spacerze przy podnoszeniu wózka na krawężnik, pękła rączka z obu stron!!! Mieliśmy szczęście,że nie schodziliśmy z górki!!! Niedopuszczalne!!! Zagraża życiu i zdrowiu waszej pociechy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona mama
Witam,ja posiadam również x landera model x-move.Jestem mega zadowolona,kolejny raz kupiłabym wózek tej marki.Uzytkuję go już 17 miesięcy i nic się nie dzieje...Spacerówka duża synek może swobodnie siedzieć nawet w grubych ciuchach.Sprawdził się bardzo dobrze,a buda,którą można powiększyć to suuuper sprawa,naprawdę się przydaje.Gorąco POLECAM każdej mamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pękanie ram w x-landerze to problem x-mova tylko z 2012 r. z pierwszej serii produkcji, szybko to naprawili i wszystkie wózki objęte były specjalnym programem bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze xlander ale XA ja jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xa to oczywiście świetny model i cieszący się bardzo popularnością, podobnie jak model xmove tyle, że x-move to model premium firmy xlander. Posiada przekładane siedzisko spacerówki, bardzo płynna regulacje oparcia, całkowicie inny system jak w xa, węższy rozstaw osi kół - łatwiejsze poruszanie w domu czy tez w hipermarkecie. X-move jest droższy i nie każdy może sobie na niego pozwolić, ale bezsprzecznie jest to najlepszy model firmy x-lander. Zapraszamy do nas na obejrzenie wózków używanych tej firmy. Jak nowe - brandstroller.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie przyszli RODZICE ;) Jeśli trafiliście tutaj to już oznacza, że interesujecie się tym wózkiem. I bardzo dobrze... :) Pewnie słyszeliście już nie jedną recenzję na temat tego wózka. Jest duże grono osób zadowolonych, też jest i to grono mniej zadowolonych. Jak zapewne wiecie należy zawsze brać wszystkie opinie z przymrużeniem oka. W internecie zawsze znajdziecie wypowiedzi SKRAJNE. Czy Ty będąc zadowolony od razu siadasz przed komputerem i piszesz dobrą opinie ?? Myślę, że nie :) Dlatego też mając doświadczenia z wózkami używanymi stworzyłam BLOG gdzie znajdziecie jak najbardziej ekstremalny test tego wózka. Sprawdźcie sami i zobaczcie czy ten wózek jest dla WAS. Wózek x-lander x-move to wózek dla wymagających rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi cosu mura 4....najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seraw
Niebezpieczny wózek, w którym łamie się rączka. Firma Deltim ukryła ten fakt. Skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktywna mamuska
Polecam X-lande x-move, naprawdę wygodny wózek. Wcześniej firma nazywała się Deltim i też miałam od nich wózek, w którym 2 dzieci zwiedzilo okoliczne lasy i góry, przy trzecim dziecku rączka nie wytrzymała. Ale koła i osprzęt był całkiem sprawny. Przy trzecim dziecku testowałem już x- Landera w wersji spacerowej i pomimo dwóch prań i dwuletniej eksploatacji (również nad morzem) ma się naprawdę dobrze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie trochę za duża cena i jakiejś rewelacji nie ma. Wolę coś solidnego co wygląda nadal stylowo, jest bezpieczne dla mojego dziecka a przy tym ma rozsądną cenę. tak mi się udało upolować ten nowy model Barletty adamexu. Lekko się prowadzi. Ma odpinaną barierkę. a samą gondolę (nota bene dość przestronną) łatwo mogę sobie teraz latem zamienić na spacerowkę :) takie 2w1 jest dla mnie super wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktywna Mamuśka, mam x-landera i nie narzekam, wózek jest dobry, funkcjonalny, bezpieczny i stabilny, to chyba wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też użytkuję ten wózek od czerwca i nie mogę narzekać, gondola jest spora więc posłużyła długo a teraz spacerówka też daje radę, solidna, jak na razie nic się z nią nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×