Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co na ten temat myslicie

33 latka i 5 dzieci

Polecane posty

Gość co na ten temat myslicie

dla mnie to maskara, spotkałam dzis koleżankę z podstawówki, pytam co u niej, a ona ,ze ma 5 dzieci, zatkało mnie, skończyła jakaś zawodówkę, nigdy nie pracowała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina miedziejowa
jest tu chyba taka jedna na forum 33latka z 5 dzieci i chyba ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko, to co im
ale może szczęśliwa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na ten temat myslicie
z tego co mówiła to za dobrze sie im chyba nie wiedzie, jeden mąż pracuje na 7 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na ten temat myslicie
nie oceniam jej, tylko Was pytam o zdanie, wyglada jakby byla zmęczona zyciem bardziej niz szczęsliwa, moj maz nawet nie wierzył,że ona ma tyle lat co ja, bardziej na babke kolo 40 wyglada albo i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikafaustynka
jak dla mnie to nie do pomyslenia, ale cóz moze jej takie zycie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina z konina
jak dla mnie to panna jest zupelnie bez ambicji i jedyne co potrafi to rodzic dzieci, sorry ale taka plodna locha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci do tego jak ona
żyje, widocznie chciała tyle dzieci, bo 5 razy chyba nie wpadła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkkkkaaaa
każdy zyje jak chce... a tobie nic do tego! odczep się od życia innych, plotkara!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na ten temat myslicie
jakbym była plotkara to bym już z 10 koleżanek obdzwoniła w newsem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustak jesteś, nie mieści ci się w łebie że ktoś chce mieć wiecej dzieci niż jedno a biorąc pod uwagę twój wiek nie wierzę że jesteś jedynaczką bo wtedy 3-4 dzieci była standardem. Powiedz mamie że jest maciorą bez ambicji, nie to co ty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...takie jak ty biorą się za rodzenie po 40, wtedy nagle na miłość się im zbiera... a później płacz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na ten temat myslicie
no sorry, mam 33 lata i 2 dzieci i więcej nie chce:P a jedynaczka nie też jestem,ale 3 i więcej tez nas nie bylo:D i spadaj trollu, czy ja obrażam tą koleżankę - nie!!! jej zycie jej sprawa, ja tylko wyrazilam swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na ten temat myslicie
i chyba u ciebie na wsi 3-4 dzieci to standard był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oidshf aksjd hf
a co to znaczy ze ktos sie bierze za rodzenie po 40 a potem placz? Ze nibvy co? i co, nie wolno miec juz dzieci po 40? to zdaje sie calkiem normalne jest, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka100000
mam sąsiadkę która ma 4 dzieci, nigdy nie pracowała, w pierwszą ciążę zaszła w wieku 20 lat teraz ma 33-34 lata i ma się dobrze, zajmuje się domem widac że to lubi, zrobiła prawko kupili auto, mąż pracuje w piekarni ale starcza im na godne życie co w tym złego? ja mam jedno dziecko więcej nie chce ale rozumiem że inna chce więcej i może się spełniać siedząc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze tak lubi i co
Ja znam taka 33 latke co ma 5 dzieci w wieku od 6 lat do 5 miesiecy, i ona chciala miec je wszystkie, ogladam jej zdjecia na Garnku, kobieta zadbana, wystrojona, dzieci tez zadbane czyste i poubierane, obiad codziennie, kochajacy maz, troche pracowala ale teraz to juz jej sie pewnie nie oplaca nawet bo wiecej dostanie z zasilkow - mieszka w UK. Kazdy ma taka rodzine jaka chce - ja tez bym chciala miec 4 dzieci, poki co trzecie nie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na ten temat myslicie
ale nawet jakby chciała gdzieś sie spełniać to nie ma jak, najmłodsze dziecko ma kilka m-cy najstarsze 12 lat, żaliła mi sie,że nie ma od nikogo pomocy... przeciez mogla sie nie zalic tylko udawac, ze wszystko gra...wiec chyba nie jest tak rozowo, naprawdę szkoda mi sie jej zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na ten temat myslicie
"....ogladam jej zdjecia na Garnku, kobieta zadbana, wystrojona, dzieci tez zadbane czyste i poubierane, obiad codziennie, kochajacy maz..." XXXXX to rozumiem, ale w jej przypadku nie jest tak, dzieci (była z 3)wygladaly ja zaniedbane, ona sama też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślalam ze tu są poważni
dla niektórych kobiet szczytem" marzeń" jest mieć kilkoro dzieci i to ich sprawa, jeśli o mnie chodzi mam większe ambicje, poza tym ja nie nadaje się do ciągłego siedzenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
wychować tyle dzieci na porzadnyh ludzi to jest bardzo duży sukces w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,..................
nikt mi nie wmówi, ze normalna kobieta, która biedę klepie dobrze czuje się jako kura domowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahaaaaaaaaaaaa
wziąwszy pod uwage,że tu tyle staraczek(boze co za nazwa:D), ktore tylko w dni poldne sie bzykaja i im nic nie wychodzi, to ta kolezanka ma szczęscie majac 5 dzieci, w dzisiejszych czasach trzeba jej zazdroscić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jeszcze nic!
Ja znam 27 latek co ma 5 dzieci. Mieszkają w 45 m2. Jej mąż to pijak. Ona nie pracowała. Za wodę muszą 8tys zł zapłacić bo 3 lata nie płacili. Mieszkanie im chcą zabrać i pójdą na jakieś baraki mieszkać. Wogole dla mnie to tragedia. I do tego obydwoje pała. Za rachunki wogole nie płaca. Tragedia jednym słowem dzieciaczkow szkoda. Takie w zamalych bucikach chodzą, ciuchy brudne. Dzieci niedozywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej jak kroliceeeee
a jaka normalna o zdrowych zmysłach kobieta decyduje sie na tyle dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka jest zazdrosna i
zalosna. Co z tego kto ma ile dzieci? Ludzie maja tyle ile chca i nic ci do tego. Masz tak maly mozdzek, ze nie potrafisz tego ogarnac? Wow. Moja sasiadka ma 5 i sa duzo bardziej zadbane, wychowane i maja lepsze warunki niz masa innych z 1 dzieckiem. Nie rozumiem jak mozna byc tak pustym jak autorka i zakladac tak glupie tematy. Kompensujesz sobie brak osiagniec i wydarzen w zyciu osobistym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat zalozony przez bezplodna
staraczke, albo stara panne, ktora kipi frustracja ze inni maja kilkoro dzieci, a ona nawet 1 nie moze. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, to chyba o mnie. :) ja mam 33 lata i już piątkę dzieci i nie jestem zmęczona życiem, wręcz przeciwnie, jestem bardzo szczęśliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhrtgerwhtgrwqe
Moja znajoma ma około 30 lat i 6 dziecko w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×