Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Jedna kreska.

Polecane posty

A spodziewałam się bomby, cholera. Tyle nieszczęść, że jak raz się coś uda, to aż mi smutno, takam przyzwyczajona do pecha. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet list od samej Jej Wysokości Redaktorki Naczelnej raczej by mnie nie zniechęcił, co najwyżej obudził wściekłą pasję i wywołałby nową lawinę grafomanii. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec dyrektor )
Dek@ - córeczko :) Przyjdź do mnie - rozgrzeszenie dam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jezdę katoliczką. Nie wierzem, nie praktykujem. Nic nie robiem w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Ty na starcie miałaś siano w głowie a rzuciłaś się na erotyczny. Pies z kulawą nogą nie chce tego czytać a co dopiero o zrobieniu sensacyjne. Nawet występując nago, byle leszczyk Cię wyśmiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeb mpierdzielanie na
nie ćpaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym doskonale, dlatego piszę sobie jak piszę. :) Co nie zmienia faktu że intryguje mnie Twoja postać, którą chciałbym lepiej poznać. Po co mam pisać nieprawdę przyozdobioną wybujałą wyobraźnią du ludzi z erotycznego. Jak bez wstydu, można napisać o skromnej dziewczynce strzelającej sobie z paltza w otoczeniu tuzina kotów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, juz myślałam, ze będę miała komu czapeczkę udziergać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie się wypaliła :( albo nie wie gdzie pisze. Wręcz z litości ludzie się wpisują z nadzieją że dziewczyna się ogarnie i i zacznie być dawną sobą a nie tzipą dosypującą żwirek w kuwety, by Jej koty mogły się po królewsku wysrać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna idzie Nei, to tzo że zima ostatnim tchnieniem chce dać do zrozumienia że jest zła. Pomyśl lepiej w co Ty wbijesz się na wiosnę Nei, by przyciągać facetów zgrabną nóżką... czy może jak sierota zostaniesz owiana w płóciennym worku i z zazdrością patrzyć będziesz jak inne doprowadzają samców do szału swoim wyglądem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się zdenerwowałam, bo usiadłam na moim tablecie, który ku zdumieniu moich dumnych 39 kilo (ważone dnia dzisiejszego) pękł na pół i coś się z niego wylało i zapieprzyło fotel. Kur­wa, ku­rwa, nie jestem w ciąży, ale dla odmiany straciłam całe miasteczko w grze typu City i na dodatek nie zrobiłam back-upa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes W
Dek@ bo przebijesz w swych opowiadaniach Brzechwę i Andersena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeb mpierdzielanie na
a może jesteś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, kochana... mając 39 kilo to powinnaś w szpitalu siedzieć :O przy takiej wadze nie ma szansy na ciąże, możesz się rypać do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumnych? :O Przecież Ty otaczasz skórą kości. Nitz dziwnego że uciekają z Ciebie ostatnie szare komórki, które jakby na to nie patrzeć potrzebują solidnego żywiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam chyba przed każdym postem stawiać wielki znak (jak te od McDonaldów) z oczojebnym "SARKAZM".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Grodzka )
Dek@ - ja ci sejmowego tableta dam :) Nie takiego jak miałaś - z biedronki .... Tylko mi stopy wymasować trzeba ... :( a Biedroń dziś zajęty Jacykowem ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fir_cyk
podobno Dek@ ma penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś popukać się palcem w głowę o ile Twoje truchło wytrzyma taki wysiłek fizyczny i z rezonansu przygotować temat, który mnie i innych skromnych odbiorców powali z nóg. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Grodzka )
a niech tam ma ... ;) Ja też miałam ale mi obcieli ;) Tylko stopy mnie teraz bolą przez te zabiegi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że jestem wymagającym odbiorcą a inni jeszcze bardziej.Dlatego rzuć worek ze swoimi kośćmi na wagę albo stul dziób, bo zawsze będziesz rozdeptywana. :O I obrazki pod, które sobie strzelasz, nawet nie bekną, bo pan z Bałkanów z taką gębą reperuje już pewnie modelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopy pomarańczowa Aniu ? Wystarczy zgrabny masażysta i już stajesz na nogi. Mało tego, nabierasz ochoty by rozkładać nogi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Grodzka )
już rozłożyłam - tylko chętnego brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuj.:( A może za łatwo się otwierasz ? Faceci lubią zdobywać, tym łatwym zaraz nadają słowa, takie że trzeba omijać cenzurę. Zakłamane bydlaki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert B.
oddam sejmowego tableta za porzadny rimming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×