Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakaszle się na śmierć

co na kaszel w III trymestrze ?

Polecane posty

Gość zakaszle się na śmierć

witajcie, od 2 dni mam okropny kaszel suchy, i mnie denerwuje i dziecko w brzuchu też ma chyba dosyć tego ciągłego podskakiwania. Próbowałam syropu z cebuli z czosnkiem - efekt żaden a wręcz wszystko zaczęło mi się kisić w środku i nie da się tego oderwać. Próbuje stodal i też nic :( już nie mam siły a mieszkam w Anglii sklepy polskie sa tak ubogie że jedyne co posiadają to apap :o Kaszel nasila się wieczorem a jak się położę to się dopiero zaczyna... nawet na wymioty ciągnie, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, też od zeszłej niedzieli męczył mnie suchy kaszel, myślałam, że przejdzie bo tak poza tym czułam się ok. W piątek powiedziałam dość, położyłam się do łóżku rano- 3 dni wypoczywałam w łóżku (tak jakbym była chora), wygrzewałam się, piłam/piję stodal, na zmianę herbata z cytryną i miodem lub herbata z sokiem z czarnego bzu! zeszłej nocy już było ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myskaff
ja piłam napar z majeranku- mi pomógł :)może udaj się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaszle się na śmierć
też piję herbatę z cytryną ale nie dodawałam miodu, spróbuje, soku z czarnego bzu tutaj nie dostanę rozglądałam się za nim :( Myslałam że może powietrze zbyt suche u wyłączyłam ogrzewanie nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
inhalacje rob, z rumianku, soli, szałwi kilka razy dziennie i bedzie poprawa na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaszle się na śmierć
no własnie mam w planach inhalacje na katar zrobić - super dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że przy takim kaszlu ważne jest, aby właśnie w pokoju było świeże powietrze ;) czyli dobrze robisz wyłączając ogrzewanie ;) poza tym, jako że kaszel najbardziej męczy w nocy należy ułożyć wysoko poduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yana36
witajcie, ja od tygodnia zapalenie zatok i gardła...na antybiotyku, teraz od jakichs 3 dni nęczy mnie suchy kaszel...masakra, a jestem w 29 tc i moje mięsnie brzucha będą nieźle wyćwiczone do porodu;) więc oprócz antybiotyku, który najbardziej uspokaja ten mój suchy kaszel, popijam na noc siemie lniane zagotowane z łyżką miodku, do tego płukanie gardełka szałwią lub wodą z sola( nie wysusza). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×