Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koles 33 lata

Zycie bez sexu. Dzisiaj slyszalem pare uprawiajace sex. Po raz kolejny uswiadomi

Polecane posty

Gość uwielbiam kiedy On
:) witaj niemożliwe abyś nie miał jakieś zaprzyjaźnionej koleżanki ( czasami nie zdajemy sobie sprawy że ktoś patrzy na nas z zachwytem :) ) Jesteś aż tak nieśmiały ( to słodkie dużo kobiet to lubi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, może lepiej w swoje ręce niech nie bierze, bo to nie jest prawdziwy seks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles 33 lata
wiem ze uzalanie nic nie da i wyjde na mieczaka - a kobiety takich nie lubia. Czasami lubie sie pouzalac na zcatach - jak nikt mnie nie widzi. Wiem ze powinienm sie wziazc za siebie - ale od lat juz to sobie powtarzam. Kupilem ksiazki o samorozwoju. Chodze na kursy tanca - probuje sie gdzies zaangazowac. W natepnym tygodniu tez zaczynam kurs. Co do kolezanek - to nawetz jedna mialbym szanse na sex. Ale ona jest typem nimfomanki. Wole na 1 raz tak ktora lepiej znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles 33 lata
Wiem ze niesmialosc bywa slodka - ale co mi z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez life
koles 33 lata - umów się z nimfomanką na sex powiedź jej żeby Cię poprowadziła pokazała wszystko, nie masz czasu na naukę w tym wieku kobiety będą od Ciebie wymagać czegoś w łóżku a nie 2 ruchy i dobranoc... uwierz mi masz przesrane, zrób to z byle kim, ja też tak kiedyś podchodziłem i wiem że to był błąd, bo przez słaby sex straciłem jedną kobietę... byłem nawet u sexuologa najlepszego w Polsce i mi coś na ten temat powiedział uświadomił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles 33 lata
gdybym z ta dziewczyna poszedl do lozka - mialbym kaca moralnego poza tym wszyscy w pracy nie daliby mi zyc, zreszta teraz tez mam nieprzyjemnosci - domyslaja sie jaki jestem juz lepiej wyrawac nieznajoma zklubu - ale to wciaz nie to, jednak chce zeby to byl ktos kogo lepiej znam a podobno to dziewczyny sa bardziej uczuciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasha g,
;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 letnia dzievitza
bez wielu rzeczy w zyciu mozna sie obejsc, uwierz mi.ja bym np chciala byc modelka albo piosenkarka ale nigdy nie bede.nie musisz miec tego wszystkiego co maja inni, wazne jest zdrowie, praca , dach nad glowa, przyjaciele i jakos sie przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam naprawdę fajnego faceta, który by chodził na kurs tańca ... Jakieś to takie... Gejowate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta bliskosc jest mi potrze
bna - wiadomo ze kazdy tego potrzebuje na kursy tanca chodzi wileu facetow - i nie sa gejami gdzie mozna nauczyc sie dobrze tanczyc salse? tylko na kursie albo u prytwatnego nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec nie kojarzy się z męskością. Nie towarzyski. Bujac w rytm muzyki potrafi sie niemal każdy, dla nielicznych jest to pasja i sztuka - ale zawodowstwo to co innego. l Facet wyszkolony w tańcu raczej odstrasza, niż przyciąga. Facet dobrze tańczący ma większa szanse u kobiet, które również bardzo dobrze potrafią tańczyć. Pozostałe raczej przy takim facecie będą miały kompleksy, że same tak nie potrafią, bo to kobieta jest kojarzona z gracją i pięknym, zmysłowym poruszaniem się, a nie mężczyzna. Mężczyzna nie musi uwodzicielsko poruszać biodrami :D . A fakt, ze kobieta poczuje się gorsza od faceta skutecznie ją odstraszy. l Jeżeli ktoś chce ograniczyć swoje szanse, to kurs tańca jest dobrym sposobem - pokażcie mi kobietę, która będzie się czuła wychodząc na parkiet ze świadomością, ze wszyscy się na nią gapią z litością, ze tak blado wypada przy facecie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto pożyczył sobie MOJEGO
!!! :):):) nicka to powyżej to nie uśmiech ode mnie-to pisałam ja prawdziwa uwielbiam kiedy On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam kiedy On
( to ja niepowtarzalny orginał ;) ) ktoś powyżej sugeruje aby iść na ...łatwiznę :( i że związek to koszmar może lekko nie jest ale czułość,bliskość i oddanie się wzajemne bezcenne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oczywiście,że
są,jak się trafi na odpowiednią osobę,do tego oczywiście,to dopiero wstyd być zmuszonym uciec od nieodpowiedniej dla siebie żony do rodziców i jeszcze mieć z nią dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×