Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pod gorka

seks po 40-tce

Polecane posty

Gość pod gorka

jak często uprawiaja seks czterdziestolatkowie?Czy to prawda ze raz w miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z byd
nie przesadzaj trzy czter razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kobieto!!!!
masturbacja nie liczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
wcale nie uprawiają tylko o tym namiętnie mówią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkffft
Ja w tym roku 42 lata, żona 41. W moim przypadku ciupcianie 3-4 razy w tygodniu najczęściej rano przed pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie facet siana!!!
ty te seksualne wykorzystywanie nazywasz seksem???? rano, na szybciora przed praca??? jaki romantyzm i piekny nastroj sprawiasz swojej kobiecie? dobrze to co tobisz rano nazwales, ciupcianie,bo to napewno nie jest nic innego jak zwykle ruchanie a twoja zona lezy po tym wypelninona sperma i cieszy sie ze moze nareszcie troche jeszcze pospac, patetyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
daj sobie facet siana!!! Mimo ze 40 nie mam to marzy mi sie taki sex z rana. Jak to mowia sex z rana lepszy niz smietana, ale moj maz nie lubi. Woli spac. Od razu w pracy lepiej by mi szlo. Sex daje takiego powera ze wlasnie najlepiej z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dlatego ze nie masz 40
na karku, mlodzi ludzie kopuluja bezrefleksyjnie jak kroliczki, szybko, czesto , biologicznie i niezbyt romantycznie. Po 40 zmiemisz podejscie do seksu i wtedy moze bedziesz bardziej pasowac do tego tematu. Ten twoj facret jakos malo ruchliwy, ja duzo po 40 ale rano moge bzykac codziennie, najlepiej stoi :-) i jestem naladowany jak elektrownia atomowa! chyba powinnismy budzic sie rano obok siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkffft
Daj sobie facet siana. Uwierz, że wykorzystywać sexualnie to prawie ona by się nie dała, także nie dałaby się traktować, jak to romantycznie piszesz, jak pojemnik na moją spermę. Poranny sex, bardzo często to ona inicjuje i uwierz nie widzę, żeby się czuła wykorzystywana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czterdziestce uprawia się seks tyle razy co przed 40 :D Tylko trzeba być w udanym związku albo mieć partnera dochodzącego :):) Nieudany związek = nieudany lub sporadyczny seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfktttf czy jak tam
zowiesz sie, daj sobie siana i nie mecz juz ludzi. jestes poprostu zwyklym ruchaczem ktory lubi szybciory z rana, w celu zadopokojenia samego siebie i nie przeszkadza ci ze rano z geby jedzie ci jak z trampka a dziurka zoneczki tez pozostawia duzo do zyczenia,uffff na sama mysl robi mi sie niedobrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkfft
daj sobie siana, czy jak ci tam. Coś ci brakuje argumentów. Hasła, że "mi z gęby rano jedzie jak z trampka" lub że "dziurka żoneczki pozostawia dużo do życzenia" są na poziomie wiejskiej tańcbudy. Wydaje mi się, że to wynika z tego, że piszesz "na szybciora". Wiocha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie siana
oczywiscie, tobie pachnie zimna mieta po calej nocy a u zonki miedzy nogami poprostu bukiet roz :-) dlatego moze lubisz szybciory bo nie trzeba calowac sie i wylizac cipeczki tylko bum,bum szybkie rzniecie na polprzytomnej kobiety w zjugurciala dziureczke, bum, wlac swoje nasienie, spodnie na dupe i do roboty. - co tak psioczysz o tej wiosce? czyzby jakis ukryty kompleks buraka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkfft
daj sobie siana. Znów mnie rozczarowałeś. Tak byś coś chciał ciekawego napisać, a ci nie wychodzi. Znowu historia o tych "szybciorach" i o tym laniu spermy. Nudny jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie siana
a ty dajesz swojej kobiecie szybki i nudny seks i napewno jest rozczarowna taki szybkim i nudnym amantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×