Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

brawo maciek, udało ci się połączyć to co najgorsze w polskiej kuchni :classic_cool: ­ zresztą ja chyba jestem z dziwnego domu, bo u mnie nie ma kultu schaboszczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zaba: ja robie tylko ta wegierska strone i to robie wg Twoich wskazowek;) polska czesc robi moja druga czesc, choc tataru dawno nie jadlem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mi zrobic to po mojemu. Wieczor za wyjatkiem klusek i paru drobiazgow bedzie po mojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak to pojechał? przed weekendem?" x Ale przynajmniej ją porządnie utuliłem.No i spotkanie jak zwykle było baaaardzo słodkie ;) x No i oczywiście 👄 🌻 👄 dla Ivo,tego nigdy nie za wiele dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tamari: ja swieta spedzam u rodziny, a w mojej rodzinie faceci maja zakaz wstepu do kuchni, jak to w patriarchacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tami, mi świtają w głowie pewne rzeczy, ale jeszcze nie wiem co będzie. ­ myślę o jajkach z jakimiś fajnymi nadzieniami, roladkach z samodzielnie robionej szybki z nadzieniem chrzanowym i paru innych rzeczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnicie moje słowa :) ­ z rzeczami naprawdę pięknymi jest tak, że człowiek nie chce ich zbytnio wystawiać na światło dziennie. mogą się rozwijać w ciszy i bez zbędnej reklamy. to też wiem z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, za pierwszym razem rozchodzenie się całkiem dobrze nam poszło, no nie mów że nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faszerowane jajka? mniam:) oby bylo juz sloneczmie w miare na swieta jakies plany na weekend? ja siedze grzecznie w domku wczoraj i przedwczoraj wrocilam pozno do domu narazie odpoczynek od spotkan towarzyskich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 16
Maciek - jesli moge Ci cos podpowiedziec to z tatarem uwazaj. Tatar to troche specyficzna potrawa. Nie kazdy z cudzoziemcow ma do niej przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tamari: dzieki. @Zuzanna: nie bede ich zmuszal jak nie beda chcieli, moga tylko patrzec jak przyrzadzam. Ale dziekuje za porade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 16
12:20 [zgłoś do usunięcia] ivo7er Oj tam, za pierwszym razem rozchodzenie się całkiem dobrze nam poszło, no nie mów że nie ­ Sugerujesz ze bedziecie sie rozchodzic po raz kolejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sugerujesz ze bedziecie sie rozchodzic po raz kolejny?" x Zuza,śmiem twierdzić że nie na ten fragment Ivo położyła akcent; poza tym mam nadzieję,że nie oczekujesz takiego rozwoju sytuacji? ;) Zresztą liczę,że nie wytnie mi takiego numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tamari: trucie to akurat kobiecy sposob pozbycia sie kogos;) Tak czy siak tatar mi wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×