Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

opowiedz nam o tym żabeńko ... :P najlepiej ze szczegółami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sceny łóżkowe "wasze" też tam będą ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coverageman
tylko szare myszy w okularach czytaja ksiazki musicie miec bardzo nudne zycie wspolczuje wam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliban to nie przypadkiem
dawny apostol nienawisci, facet z kafeterii z czasow 2007-2008, ktory mial obsesje na punkcie dziewic, a sam byl rozwodnikiem i babiarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po po prawdzie to lepiej być z babiarzem niż prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli musisz sama dopowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kaliban to nie przypadkiem dawny apostol nienawisci, facet z kafeterii z czasow 2007-2008, ktory mial obsesje na punkcie dziewic, a sam byl rozwodnikiem i babiarzem?" ­ to ten sam. wygooglaj sobie jeszcze kota behemota, wiernego ogrodnika i yyy, coś tam jeszcze. więcej nicków nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyty mek
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze lubiłam apostoła! to przez ciebie kalibanek tak się zmienił 😡 w kalibanka właśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick zmienił dużo wcześnie, zanim się poznaliśmy. to jest naprawdę dobry chłopak, no kurcze nie mogę powiedzieć, że nie. tylko potwornie zgorzkniały, a to zaraźliwe. ma masę dobrych chęci i ślicznie brukuje sobie nimi piekło swego życia. ­ w dodatku wziął sobie żabę z nadzieją, ze zmieni się w księżniczkę. a tu dupa. wielka, zielona dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak sobie go obgadujemy ( ja ostatecznie mogę bo dla mnie to tylko bywalec z kafe) to kiedyś miał większe jaja i był zdecydowanie bardziej wygadamy jako rozmówca był taki jak trzeba ja tam lubię zgorzkniałych cyników o ile potrafią inteligentnie pisać ( nie tylko hahaha, ja pierd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby potem nie było:P myślę, że zdelikatniał i mniej pisał, żeby nie było widać bardzo dużego kontrastu między wami inaczej wielu mogłoby mu zarzucać, że nadaje na inne kobiety mając w domu ....ciebie:) nie obrażaj się po prostu jesteś zupełnie innym typem osobowości no i masz pewne wady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fucking way, Apostol nienawisci i Kaliban to ta sama osoba?? o żesz, to jeden z pierwszych rozmówców, których na kafe zapamiętałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mam to samo lusia to pierwszy rozmówca z którym się pokłóciłam na jakimś topie zaraz po przyjściu na uczuciowy zaraz potem pokłóciłam się z komicznym a potem to już z retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, czasem wydaje sie jakby to wczoraj było ;) no i w ogóle - świat jest mały, ewentualnie bywa mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem w tym ze jak spotyka
wymarzoną dziewicę to ją defloruje, to juz nie jest dziewica i musi szukać następnej Oczywiście to problem dziewic, a nie jego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze chadzam na 18" x Żesz cholera... Iftar,na szczęście (mimo dość marnej frekwencji) tam są wszyscy anonimowi i wątpię,bym się jakoś szczególnie rzucał w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie znowu to zamierzchła przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to problem dziewic, a nie jego . x oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, na to że mniej pisał miały wpływ zupełnie inne czynniki ( związane raczej z charakterem jego pracy, a nie ze mną) o których z wiadomych względów nie będę pisać. ­ taaak, ja zawsze byłam zbiorem wad i win :) ­ a moje reakcje tak naprawdę związane były z tym - dopiero niedawno to zrozumiałam - że chciał całkowicie zmienić moje życie wg własnego planu. nie było tam żadnego miejsca na moją wolę, poglądy, marzenia, cokolwiek. to ja miałam zmienić miejsce zamieszkania i miałam się dostosować w absolutnie każdej sferze. ­ no nic, może kiedyś znajdzie sobie tę swoją glinę do rzeźbienia. bo ja się na to nie piszę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że pisząc się na związek z bardziej doświadczonym facetem wpada się właśnie w taką pułapkę "ojcowskiej" ręki ale to dobrze, że potrafiłaś się temu nie poddać jesteś młoda i zdecydowanie znajdziesz to- czego szukasz jak to mówią : pierwsze koty za płoty wbrew pozorom doświadczenie w związku to ważna rzecz na wiele spraw patrzy się potem inaczej że tak powiem, ze słynnym na kafe dystansem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie dalej, piszcie! Fajnie się czyta Wasze wspominki :) x (kurczę, świeżynką być to zawsze przerąbane... 😭 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×