Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

Sasanka ale Ty jestes dobra, tyle ze nie poczciwa;) Zaba jest poczciwa. Wlasnie jem chinszczyzne i ogladam moj ulubiony film - Tanczacy z wilkami:)🖐️Tez sobie wlaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnghlmnlvgiifnm - BSA, zwaliłeś już? :) ­ doprawdy, chciałabym być porzucona. wtedy można wszystkie winy zrzucić na faceta i grać grzeczną laseczkę :classic_cool: ­ jak widać, takie poczciwe maciusie nawet się na to łapią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co do samej idei nic nie mam, po prostu jedna z mozliwosci na poznanie kogos. Za kilka lat bedzie to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zaba jestem wypstrykany po weekendzie. @sasanka: ja te lubie plywac wszystkim, zreszta urodzilem sie nad rzeka. Dobrej nocy:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To temat teraz zszedł na pływanie? Hmmm... Nie powiem,żebym przepadał,ale co jakiś czas pływam;dobry wsposób na zachowanie kondycji,kiedy za oknem zimno. A wracając do tematu,to z celibatem Żelka będzie jak z tymi watkami Fiku o brunecie: jak się zmieni nastrój,to założy nowy topic,może nawet o zupełnie odwrotnym wydźwięku ;) x x "Miauczyński pewna doza grozy dobrze Ci zrobi" x Iftar,ja Cię proszę: zapewnianie mi pewnej dozy grozy to Ty już zostaw innym.I pomyśleć,że idąc po zakupy zdarzało mi się (nieopatrznie,jak dziś widać) poruszać z Ivo telefonicznie pewne tematy z kafe.Jak widać do tej pory los był łaskawy i nie minąłem się z Tobą w trakcie takiej rozmowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok niech Cię rondel z kotlecikiem po bulwarze gania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miauczyński a robisz zakupy w tej biedronce przed szpitalem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka,jak czegoś potrzebuję,to robię; ale staram się ograniczać jedynie do produktów dostępnych także w innych sklepach (czyli produktów marki Biedronka,poza wyjątkami które można policzyc na palcach jednej ręki, nie kupuję). Na przykład kupuję tam wodę gazowaną Żywiec 1.75l,cukier,sól,ocet (to są właśnie te wyjątki),czasem mleko,owoce czy warzywa. Na znośną kawę rozpuszczalną czy proszek do prania też się skuszę,jak jest promocja :D Ale tak ogólnie większość zakupów robię gdzie indziej ;) A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo ją akurat tam zakupów nie robię i nie bardzo by mi się chciało do tej między akurat biegać co by cię denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×