Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

Gość Maciek masz zdjecie żaby?
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jej zdjecia, ale wyobrazam ja sobie. Xxx: Zaba to przeciez nie zaden koszmar🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snilo mi sie, ze Zaba robi mi loda z polykiem, a ja mowie do Natalii: patrz i sie ucz! Bo moja Natalia nie chce polykac. Jak ja namowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano obudzilem sie w obspermionej pizamie i bede musial ja wyprac. Kolejny powazny wydatek na proszek i wode w moim budzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty
podszyw buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek,że tak lekko złośliwie spytam: czy już w momencie śnienia zdawałeś sobie sprawę,że to sen? Bo w realu szanse na ziszczenie się tej wizji są zdaje się bliskie zero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaj jest zabsko?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek-B.
Przed chwila wyjadlem z sasiedzkiego karmnika mieszanke dla ptakow. Bardzo dobra byl w niej slonecznik, owies, proso i chyba len. Ostatnio trafilem na gorsza bo z rodzynkami, ale i tak bardzo sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zaba: na poczatek poprosze pieczony i marynowany comber z sarniny na kapuscie faszerowanej ziemniakami truflowymi oraz bekonem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, wg maćkowej teorii ludzie zmieniają się po ślubie na lepsze. dlatego mam nadzieję, że maciuś zacznie sprzątać po swoim psie, którego kupy zaśmiecają ulice poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek stwierdził też dziś, że jego panna poleciała na jego 3-pokojowe mieszkanie w poznaniu. 8 myślę, że on jednak jest prodżektem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polubi tylko nauczy. Psa obecnie nie mam, a jak mialem to nie zalatwial sie na chodnikach, tylko w zieleni🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek, sugerujesz, że wdepnięcie w psie gówno na trawie jest milsze niż na chodniku? :D ciekawa teoria. 8 spoko. przyjmijmy, że poleciała na twój intelekt. khem khem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zaba: jak ktos chodzi po krzakach, to musi sie liczyc z tym, ze w cos wdepnie. Jakbys przyjela zaproszenie na kawe, to zobaczylabys jakim jestem projektem;) nie wiem na co poleciala, bo z kasa sie nie obnosze, pewnie za normalnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura. zanieczyszczanie zieleni jest karalne tak samo jak zasyfianie chodnika. mam prawo chodzić gdzie chcę bez ryzyka, że w coś wdepnę. dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba, a w nastepnej kolejnosci poprosze poledwice ze swiezego dorsza atlantyckiego z pieczonymi migdalami i grillowanym kalmarem, podana z puree z topinamburu i trufli oraz kremem parmentier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka czesto kazala nam jesc topinambur. Moze dlatego jestem troche niedorozwiniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen to sa przepisy z grudniowego Playboya;) To pierwsze cena w lokalu 73 zl, a dugie 69 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przysmak
leśniczy karmi świnie topinamburem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dziwic w koncu
maciek ze jak swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×