Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taaki jeeden...

To już chyba koniec mojego związku:(

Polecane posty

Gość taaki jeeden...

Czy kobiety zawsze obarczają faceta za to, że zrobiły coś nie tak? Ja niestety mam taka sytuację, nakryłem moją dziewczynę na kłamstwie i to już któryś raz i jak jej o tym powiedziałem, to zrzuciła całą winę na mnie. A chodzi o to, że ma kolegę do którego czasami chodzi do mieszkania i piją razem, a wiem, że kiedyś na początku naszego związku nawet u niego nocowała i spali w jednym łóżku, i dlatego jestem na nią o tego kolegę zły. A teraz w ostatni poniedziałek była u niego a mi powiedziała, że idzie do koleżanki, wygarnąłem jej kłamstwo i teraz wielki foch. Żeby wam troszkę nakreślić całą sytuację to opowiem co wydarzyło się wcześniej. Jakieś 3 tygodnie temu powiedziałem jej prawdę, że przeczytałem jej archiwum wiadomości na gg z tym kolegą i, że wiem, że coś ją z nim łączy, oczywiście wszystkiemu zaprzeczyła, ale jakoś się pogodziliśmy i doszliśmy do wniosku, że trzeba wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość i tak dalej nie robić, ustaliliśmy także w niedzielę tydzień temu, że jak ona będzie chciała się spotkać z tym kolegą to powie mi prawdę i nie będzie u niego nocować, a ja w zamian za to nie będę się gniewać. Ale w poniedziałek zachowywała się jakoś inaczej kręciła coś, że idzie do koleżanki, nie umiem tego racjonalnie wyjaśnić ale czułem, że idzie do niego, po godzinie 23 zadzwoniłem do niej, była pijana i w ogóle odzywała się do mnie nie za miło. We wtorek od rana jak do mnie zadzwoniła miała do mnie pretensję o to, że ją okłamałem mówiąc jej coś o tym koledze (szybko dodając ja znam tego gościa, kiedyś razem pracowaliśmy i jej powiedziałem o czymś co on kiedyś zrobił), wtedy ją zapytałem czy w takim razie u niego była skoro poruszyła ten temat, to się na mnie zdenerwowała, że zarzucam jej kłamstwo i od razu zaczęła się mnie czepiać, że ja czytałem jej wiadomości na gg. Już wtedy miałem pewność, że ona mnie oszukała i była u niego, powiedziałem jej o tym ale się nie przyznała i mówiła, że wymyślam, wiedziałem, że tak będzie bo ona zawsze idzie w zaparte. Więc w środę sprawdziłem jej telefon, ja jej pożyczyłem jakiś czas temu swój telefon i ona nie wiedziała o tym, że pomimo usunięcia wiadomości w tym telefonie jest tak, że w historii połączeń i tak widać kawałki smsów (2-3 słowa) ale i tak można było wyczytać, że u niego była. W czwartek powiedziałem jej to wszystko i się na mnie obraziła, bo ona to zrobiła dla mojego i swojego dobra, abym się nie denerwował. Zawiesiła nasz związek bo niby musi to wszystko poważnie przemyśleć bo ją bardzo skrzywdziłem. A gdzie w tym wszystkim ja, mojej krzywdy tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa pogoda
no i baba wyjdzie na swoje. tak zakręci, że nie będziesz wiedział czy to faktycznie jej wina czy może ty przesadzasz. najlepsza obroną jest atak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Fiel znowu swoje, teraz jest
men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1515
nie odzywaj sie do niej udaj ze nie zalezy ci przez jakis czas, innego wyjscia nie ma, ona zachowuje sie glupio, wiem bo tez jestem dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywóz szamba
Przeciążony odchodami krążącymi w organizmie człowiek jest ciągle zmęczony, gderliwy, wszystko krytykuje, łatwo wybucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×