Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociaki

czy dobre mam ciśnienie? bo nie znam sie :P

Polecane posty

pisze na karteczce tak : SYS 129 , DIA 114 , PUL 68 a ja nic z tego niewiem , jak wiecie to napiszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqr
czy dobre mam cisnienie? pierwsze siku-1litr/30sekund siku drugie południowe-07 litra/15sekund siku popoludniowe..... wieczorne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zdecydowanie za wysokie rozkurczowe (DIA), powinno być poniżej 100, a najlepiej koło 75-80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulilu
masz tachykardię. Jak sie czujesz? Ja przy 120 byłam na pogotowiu bo myslalam,ze zjadę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqr
ja mialam w upal w ciazy,132nawet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cdzieki za odp ;) mam 22 lata i czasem czuje klucie w sercu , przy tym potliwosc i zawroty glowy ale to nie zawsze , myslalm ze to przemeczenie ale najbardziej czuje klucie przywdechu , myslcie ze powinnam sie zglosic do lekarza czy nie panikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulilu
no oczywiście, badałaś tsh(tarczyca)? idź do lekarza ogólnego, on powinien zlecić ci odpowiednie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki pojde napewno tylko problemz moja lekarka to to stara niedowidzaca zolza i niewiem cyz dobrze jak do niej pojde .. a mozna gdzies isc z tym prywatnie? jak tak to do jakiego lekarza? jak bylam w ciazy to chyba na tarczyce mialam robione badania to by cos wyszlo ? a wtedy bylo ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki pojde napewno tylko problemz moja lekarka to to stara niedowidzaca zolza i niewiem cyz dobrze jak do niej pojde .. a mozna gdzies isc z tym prywatnie? jak tak to do jakiego lekarza? jak bylam w ciazy to chyba na tarczyce mialam robione badania to by cos wyszlo ? a wtedy bylo ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×