Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Wszyscy to robią - w domu, w biurze, a nawet pod wodą...(c.)

Polecane posty

Gość szalona chwilami
ja kiedyś próbowałam z mężem kochać się morzu, stał mu całkiem dobrze, ja podniecona, nawilżona naturalnie, ale jak wchodził we mnie to było jakieś takie tarcie, czułam dyskomfort po jakiejś minucie, poprosiłam żeby przestał, przestałam obejmować go nogami, tylko się przytulaliśmy i pojawił się problem - jego spory wzwód. Dokończyłam mu ręką, bo jak miałby tak wyjść na plażę? Drugi raz w wodzie to było w jacuzzi w spa, wtedy nam się udało bez oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Bzdury gadacie. Każda woda wypłukuje naturalnie śliski śluz wydzialeny przez pochwę. Więc kochanie się w wodzie - choć to wygląda na paradoks - prowadzi do zatarcia z powodu suchości. Woda może i nawilża ale poślizgu nie daje. Twardość wody nie ma nic do gadania - co najwyżej kamień może się na brzegach osadzać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Słodka lubisz Soul ? :) Barry White może Ci się będzie podobał :) Zawsze wracam do niego,jak się rozmarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Tyle on ma fajnych utworów,że powinnaś sama przesłuchać.On ma głos,który dźwięczy w uszach całe życie :) Do tego : Love un limited Orchestra :) piosenka o deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc W przelocie . Słowianko dla Ciebie kawałek ,który mam w stopce .Uwielbiam tą wariatkę i jej głos :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cukiereczku...a sama robię...mam przepis Nie uwierzysz czego właśnie słucham...Adele z Twojej stópki Podoba Ci się jej osobowość czy muza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw podobała mi się jej muzyka,głos ,tak na sucho . Później znalazłem te nagrania z jej występu na żywo w Royal Albert Hall w Londynie i bardzo spodobał mi się jej styl bycia (yebnieta wariatka -ale cudowna ). Teraz czekam na nastepny jej koncert w w/w miejscu i muszę ją zobaczyć na żywo .Ona pięknie mówi po angielsku-najczystszą gwarą londynska -cockney .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tematu - wrzucam to: http://www.youtube.com/watch?v=xnIl-IE8sLE xxx tekst mnie rozwala :classic_cool: Dawnych mistyków ludzkiej duszy pieśń Słońce zabija na raty nas w nadfiolecie Dotykaj aksamitnie, rzęs pokłonem Dotykaj smugą włosów niby muślin...że kurva co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya tekst -kosmos -zayebisty :) aż się człowiekowi chce zwinąć w kulke do pozycji embrionalnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Uważam, że są takie chwile, kiedy nie jest aż tak istotny tekst, kiedy nikt się nad nim nie zastanawia, a ważna jest linia melodyczna...ale macie prawo mieć swoje zdanie. W ten właśnie wieczór mam zamiar skupić się na czymś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziakowata słowianko nie odbieraj wszystkiego aż tak dosłownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Słowianka jak Barry White wprowadził Cię w dobry,sentymentalny nastrój.Tą muzykę słucham zawsze i chyba nigdy mi się nie znudzi.Wielu wykonawców jest wspaniałych i ich muzyka powoduje wiele emocji,ale ten soul ...:) w jego wykonaniu i jego orkiestrą.Raki ? jest mocna :) Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×