Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Wszyscy to robią - w domu, w biurze, a nawet pod wodą...(c.)

Polecane posty

Mam jeszcze 2 tygodnie na zmontowanie fajnej składanki. Węszę, gdzie się da - znajomi z pracy zaproponowali nawet, że coś specjalnego mi nagrają...jeśli to zrobią, podzielę się z Wami. A póki co - wrzucajcie jakieś swoje sprawdzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio dwa tygodnie przygotowujesz się do seksu :-o? ...a jego będzie bolała głowa :classic_cool: nie umiałabym żyć w związku na odległość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł. Ja jednak standardowo sugerowałbym raczej Kino i jakąś wspólną kolację w Restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja mam za duży temperament :( ale Ty słowianko jesteś tak tendencyjna, że aż mdli :( romantyczne utworki, romantyczny nastrój ok, ale jak ma być ogień i facet ma tęsknić to może tym razem go zaskocz, pokaż ten kobiecy pazur, no, bo ile można patrzeć sobie w oczy?😭 zwłaszcza w małżeństwie z jakimś tam już stażem :) chociaż z drugiej strony jeśli tęsknisz za bliskością to pójście w romantyczny deseń jest właściwe- tylko czy dla niego też? ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya - to będzie wyjątkowy pobyt, bo dłuuuuugi...to nie tylko weekend (wyjątkowo) - gdzieś już pod koniec jego obecności w domu planuję taki wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta?nie wiem :( ale chyba nie odważyłabym się pójść w jej stronę :( to mi podchodzi pod gangbang :-o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begbrgb
brgbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tylko o jednym. Zboczeńcy. Na poczcie odchodzi lizanie znaczków i walenie pieczęciami. Nigdy na poczcie nie byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczcie odchodzi lizanie znaczków i walenie pieczęciami. Nigdy na poczcie nie byliście? xxx jak dzieciom 😭 kawę na ławę :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcą nas wpuścić na Białoruś. Nie wypominając, musiz być naprawdę stary, żeby pamiętać takie czasy i w ogóle chodzic na pocztę. Ja też pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwewcwe
eewcw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwewcwe
nkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihhihihihi
SM jestem ona Zainteresowane osoby wiedzą o co chodzi :D Swoją drogą... smutne mają życie osoby...których jedynym celem jest wejście na kafe...robiąc projekty innych osób :D Przecież to siara...wino z tuńczykiem może sfermentować...wtedy jest niestrawność...i kac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprowadzajmy temate słodziakowatej słowianki do kolejnego śledztwa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam wolne środki finansowe, zasponsoruję chętnemu wycieczkę na wyspy. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Was, przestańcie.Nie mielibyście żadnych wątpliwości, gdybyście uważnie czytali, co piszę (zwracam się do Was, pomarańcze).Być projektem Nowego czy Pendziora - to zaszczyt.Widzicie jakieś związki między nami?Ok., ja również. Podejrzewam, że mamy zbliżone IQ i podobny styl. I znów muszę robić wszystko, żeby topik trzymał się tematu: http://www.youtube.com/watch?v=8Rdmldp_PIc Miłego słuchania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegół jest taki, że ja nie jadę. Dostajesz forsę, masz czas i pożytkujesz go po swojemu. No i możesz zabrać jedną osobę. SM schodzisz na psy, zrobiłeś się sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×