Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romantique8

Poszukuję serial

Polecane posty

Gość romantique8

Witam, szukam serialu przygodowego o rozbitkach, który początkowo leciał chyba na Polsacie czy TVN, w każdym razie ostatni raz widziałem go na TVP1 . Leciał jakoś w 2003-2004 roku, sobotami, od rana po dwóch odcinkach "Wyspy piratów". Był to serial o grupie ludzi, którzy trafili gdzieś do lasy czy dżungli. To byli: starszy facet, siwy, naukowiec, próbował ich wszystkich wydostać stamtąd; facet około 40 lat z ciemnymi włosami, nosił kowbojski kapelusz; kobieta w ciemnych włosach w kitce, też nosiła taki kapelusz; blondyna z długimi włosami, ubrana na brązowo, trochę jak dzikuska. Pamiętam, że w jednym odcinku ta blondyna znalazła jakiś portal czy wyrocznię, przez który przeszła i pokazywał jej dzieciństwo. Z tym związany był jej srebrny wisiorek, w kształcie trójkąta, ze spiralą w środku. Pamiętam, że w ostatnim odcinku jaki widziałem to oni zebrali się na płaskowyżu ( często wspominali o tym płaskowyżu ) i miało się coś wydarzyć w następnym odcinku ( chyba miał to być już ostatni odcinek ). Pokazał się napis: To be continuet. I od tej pory nie widziałem już nic z tego serialu. Pomóżcie mi w znalezieniu tego serialu, chociaż podajcie mi tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdggjyt
Lost: zagubieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka telewizyjna
tu masz listę wszystkich seriali na polsacie. (Zjedź na dół, to będą zagraniczne). Może coś ci sie przypomni :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_program%C3%B3w_Polsatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantique8
Nie chodzi mi o "Lost". Nie wiem czy na pewno leciał na Polsacie ale na pewno na TVP1. Przeglądałem spis seriali emitowanych przez te stacje i nic nie znalazłem. Jestem zdziwiony, że nikt nie pamięta tego serialu, bardzo chciałbym go jeszcze gdzieś zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam ci wszystkie seriale
od 1990 - 2004 stawiam na Sliders: Piąty Wymiar albo Zagadki z przeszłości :) Ale ponieważ nie wiem czego szukasz, to może zobacz tutaj :) http://aleseriale.pl/country,,editorGradeMax,5,editorGradeMin,1,endYear,2004,order,m,startYear,1990,userGradeMax,5,userGradeMin,1,szukaj.html?species%5B0%5D=Przygodowy&species%5B1%5D=Fantasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam ci wszystkie seriale
hmm ale jeśli w dżunglii to może Rozbitkowie? Ale mogę sobie zgadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantique8
witam, to żaden z tych seriali, coś po głowie mi chodził taki jeden tytuł : 'zaginiony świat' , sprawdziłem na yt i szczerze to chyba o ten serial mi chodziło, chociaż nie przypominam sobie żeby tam były dinozaury, ale ci ludzie wyglądem pasują do mojego opisu, więc tak na 99% to o ten serial mi chodziło, bynajmniej go też już kiedyś oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×