Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Chyba sie zakochałam...

Polecane posty

Gość kmjujgnujg
WITF nie możemy też wszystkich wrzucać do jednego worka,bo są też ludzie głęboko wierzący. Jest też dużo katolików z nazwy,z wiarą nie mających nic wspólnego. Tak czy tak ,na końcu dobro i tak zwycięży i nastanie jeden pasterz i jedna owczarnia,reszta pójdzie precz! Ile jeszcze czasu upłynie nim do tego dojdzie,nie wiemy,ale myślę,że to już tak długo nie będzie trwało. Zło się straszliwie rozpanoszyło na świecie ,a na wszystko koniec przychodzi. To jest tylko kwestia czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem :) ze znalezieniem takiego do strzyżenia raczej kłopotu nie będzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmjujgnujg Ja nie jestem katoliczką, jednak przyznaję się do tego. Uważam, że jestem dobrym człowiekiem, nie atakuję osób wierzących, bo to prywatna sprawa każdego w co wierzy. Denerwuje mnie jednak zakłamanie większości ludzi ( nie wszystkich) Wielcy katolicy, bo tak wypada. Do kościoła nie chodzą, ba nawet nie respektują 10 przykazań ! czyli podstawowych zasad na których zbudowane jest chrześcijaństwo. Skoro według statystyk, tak dużo osób zdradza, to skąd mamy tak wielki procent katolików w Polsce? Przecież to podstawowe zasady tej wiary, "nie kradnij" Też jest łamane na każdym kroku. Nie będę się bardziej zagłębiać w takie dysputy, ponieważ to nie jest forum na taki temat. Wczoraj po prostu aż mnie podniosło, że z wydarzenia, które powinno być dla katolików wydarzeniem ważnym duchowo, zrobiono szopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman ależ to przecież teraz wszędzie komercja i mnie to nie dziwi:D Poza tym koło czterech liter mi to lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech każdy sobie wierzy w co chce i kogo chce byle innych do swojej wiary nie zmuszał i nie uważał za głupszych i gorszych oraz nie wpadał w skrajności ,fanatyzm itp itd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie napisałam :) Ja się nie mieszam do czyjejś wiary i nie chcę aby ktoś się mieszał do tego w co ja wierzę. U mnie w weekend ma być piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna pogoda ,to pojęcie względne więc piękna wg Ciebie ,to słoneczna mam rozumieć?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie zimno,wilgotno ,pochmurno oraz deszcz ze śniegiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam blisko więc wpadnę zobaczyć twe ciałko w bikini:D:D Chociaż przy takiej pogodzie jak mówiłem ,to będzie wyzwanie dla Ciebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm myślę, że nie będzie problemu ze zlokalizowaniem mnie. Jak zobaczycie ludzi uciekających z obłędem w oczach, to znaczy, że tam paraduję w bikini. Jakie wyzwanie, skoro gorąca krew mi w żyłach płynie, to nie straszny mi mróz i deszcz, oraz śnieżyce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitu pitu chlastu chlastu krasnoludków nas trzynastu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman i miszczu
zaliczyliscie rypanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
women/łomem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman ,to szkoda ,że o taką pogodę pomodlić się nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszczu nie siej plotek bardzo Cię proszę, bo widzisz, że tu ludzie biorą na poważnie wszystko co przeczytają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×