Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Premier Donald

Wchodzi w życie nowe prawo

Polecane posty

Dzień dobry [śpioch] Dla "opozycji" nie taki dobry [śpioch] Od dziś wchodzi nowe prawo [śpioch] Strój oficjalny dla Pań [śpioch] Składa się z kostiumu [śpioch] Dwuczęściowego [śpioch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ludzik,
jadłeś już dziś kupę? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko miłe A ja na to jak na lato Spódnica dopasowana Żakiet też gdzieś tu wisi Rajstopy czy pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ludzik,
09:55 przedmiot ludzki Czy jest tu tak perwersyjna osoba jak ja? http://sexscat.net/blonde/nice-scat-sex-in-th e-bar/ Jest to filmik tylko dla osób ze skłonnościami do perwersji. Reszta nawet niech nie próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupa jako przetworzona forma pokarmu Jest bezwartościowa Poza tym danie mało reprezentatywne Politykowi nie przystoi spożywać takich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć ludzik,
stul paszczę, kupojadzie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missima To pomarańczowy poseł Wszczął debatę używając małostkowego języka Nie zamierzam brać udziału w hucpie politycznej Jesteś w pończochach? Premier lubi Panią Minister W łóżku W pończochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważywszy na to, że dzisiaj planowałam założenie spodni, doprawdy nie wiem co począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh kobiety tutaj
do Missima A LUBISZ KIEDY W USTACH TWYCH STOI PTAK :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam topić swoje szlachetne łydki w śniegu Szpilkami ślizgać się po chodniku Kurde, pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missima Ja o swoje kobiety dbam Helikopter po Ciebie wyślę I służącego celem noszenia ministerialnej teki Śmiało załóż spódnice I pończochy Rozpalimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzik, żałosny prawiku, który podnieca się wizją własnego prącia usmarowanego kupą :classic_cool: Co ty możesz wiedzieć o kobietach w pończochach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moherowy___Ninja Jak zwykle w moherowej koalicji nie macie za grosz manier To do was podobne Wasz przywódca utrzymuje niewyjaśnione kontakty z kotem Przez premierowskie ręce przewinęło się dużo kobiet w pończochach Nie masz nawet o tym pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moherowy___Ninja Mam rodzinę Wybitnie nietrafiona argumentacja Musisz dorosnąć do prawdziwej polityki Nabrać opanowania, ogłady Wtedy odniesiesz sukces bez konieczności Stosowania ataków personalnych Co tam z kotami, u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [spioch
do władzy wykonawczej postulat nr.1 Szanowna Rado Ministrów, Szanowny Premierze Od wielu lat borykamy się z problemem starzejącego się społeczeństwa. Jak wiadomo wciąż brakuje środków by wspierać politykę prorodzinną.Co za tym idzie liczba urodzeń maleje z roku na rok. Można by rozwiązać ten problem przy użyciu minimalnych nakładów finansowych zabijając ludzi starych. Postuluję o zmianę prawa i zapisów prawnych na takie które bezkarnie pozwoli rozjeżdżać każdemu młodemu obywatelowi półtora starucha rocznie. To pozwoli społeczeństwu pozostać wiecznie młodym i rozładować frustrację. Przejechanie starucha, utrzymanka ZUSu może okazać się wspaniałą terapią antydepresyjną. * Za starucha należy uznać każdego obywatela po 44 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[spioch Pańskie postulaty są niegodne Niezgodne z podstawowymi prawami człowieka Dobrze, że nie sprawujecie władzy Narobilibyście tylko i wyłącznie obciachu na arenie międzynarodowej Fuuu Poza tym, nie wiem czy Pan wie Że uszczelniliśmy system emerytalny Reformy byłoby przygotowane starannie Proszę poczytać o reformie OFE By żyło się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce rzeczywiście wyszło Mimo tego, wracam do łóżka Bo jakoś mi się dzisiaj nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Tata lubi gorące kobiety Choć na salony trzeba dobierać garderoby Gorset i pończochy Żeby "opozycja" straciła głos Kaczka z jabłkami Kupiłem soczyste Postulaty pomarańczowego posła Były niecywilizowane Missima Premier jest najlepszy W łóżku też Masz kwalifikacje Jędrność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×