Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Premier Donald

Wchodzi w życie nowe prawo

Polecane posty

Gość Jarosław K
wyprasz sobie, mnie dopiero przywieżli do sejmu więc Tusku nie myl mnie z tym plebsem który tutaj jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Wierzę w Ciebie córeczko Ważne abyś się nie zadawała z tym starcem Jarosławem Od kiedy ma dostęp do tabletów Wyłudza na blogach i forach Od młodych dziewcząt Zdjęcia Potem publikuje je na różnych nieprzyzwoitych stronach Podaje się za przystojnego amanta Trzeba być czujnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław K
przeciez jestem wyskim przystojnym i męskim amantem tusku więc pisze prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strój na salony dobrany właściwie Podobnież do sypialni Proszę nie zabierać mi kołdry Bo się ponerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław K
Missima ja jestem mniejszy od Tuska więć może do mnie wpadniesz do łóżka? napewno kołdry ci wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moherom już dziękujemy ,tam są drzwi Jarosław to szaleniec a ja nie gustuję w wariatach Fot swych wdzięków wysyłać nie zamierzam Jestem panienką z dobrego domu Tej Pani wyżej nie omieszkaj przekazać iż ubiór ma być konsultowany ze mną Bez dyskusji Jabłka przynieś bo inaczej będzie kaczka po smoleńsku A tego byśmy nie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław K
kasiu ty z dobrego domu? nie sosmiezaj mnie i antosia:) a pamiętasz jak za koszulke za 20zł szłaś ze mna do samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław K
chciałaś napisać" chyba że mi coś kupisz: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu On Ci raz będzie mówił, że wysoki Raz, że niski W rzeczywistości do już dziadek Swoje przeżył, koty hoduje Teraz na tablecie kobiety werbuje Dobrze, że jesteś z dobrego domu Starzec ten Ci nie zagrozi Jarosław srogi Kaczkę doprawię przyprawami Po smoleńsku zrobimy przed świętami Missima Kołdra jest duża Jednak nam nie potrzeba Premier Cię przykryje Ciepłem ciała ogrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 😍 Dobrze jesteś wychowana Jarosław podstępnie Inwigiluje kobiece fora To dziwnych starzec Dziwne ma fetysze Żyje w urojeniach Jestem pod wrażeniem Twojej postawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie fetysze ma Premier? Bo nie wiem, czy podołam Jak tam, podpis złożony Pod moją wysoką premią? "stetryczały tetryk" - dobre:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missima Jestem rzeczowym mężczyzną Lubię kobiety Pod którymi topi się śnieg Jakby się Pani Minister Missima Pojawiła z pejczem w pobliżu sypialni Premiera To Premier byłby zadowolony Premia podpisana Dokument włożony między Pani piersi Dzisiaj Premier Wejdzie szybko do gry Podciągnie Twoją spódnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże bym mogła być źle wychowana? Jestem Twoją córką a to zobowiązuje! ❤️ Jarosław jest szaleńce to jest oczywista oczywistość Wybaczyć mu trzeba gdyż nie wie co czyni Jako dobrze wychowana młoda dama Nie zadaję się z forumowym plebsem Jarosław może czyhać nawet pod postacią kobiety! Wyłudzanie fot popiersia jest do tego zdolny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejcz i liny noszę zawsze przy sobie Plus nóż i zapalniczka Sukienka kusa, acz zalotna Kolacja stygnie, wina ubywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córko droga Moja krew płynie w Twoich żyłach 😍 Trafna diagnoza Tego parlamentarnego osobnika Wyłudzane fot pod postacią kobiety Jest spowodowane koniecznością rozładowania napięcia Seksualnego Jarosław obcuje z kotami więc zdjęcia się przydają W miarę się orientuje, który nick jest Jarosława To sprytny dziadek Missima Dobrze jesteś przygotowana Zatańczymy taniec godowy W łożu rozluźnimy ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×