Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nietutejsza

7 miesięcy - cały czas chce stać

Polecane posty

hej dziewczyny, mój syn jak miał 6,5 miesiąca zaczął stawać nna nogi. Jak się tego nauczył, to gdzie się tylko da to stoi na tych swoich krótkich nóżkach. Trochę sie obawiam, czy sobie nóg nie pokrzywi, staram sie go sadzać, ale on natychmiast raczkuje np w kierunku fotela czy łóżka i wstaje. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe kredki ...
na pewno nie powinien dużo stać, swoją drogą to w tym wieku dzieci zaczynają siadać. Stanie na pewno obciąża mu kręgosłup. Najlepiej skontaktuj sie z lekarzem, zebys nie przedobrzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw dziecko w spokoju, chce niech wstaje jak dlugo nie zmuszasz go ani w jedna ani w druga strone to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLASYKA NA TOPIE
Nasza pediatra też nam tak mówi, że póki dziecku nie pomagamy, nie podpieramy, nie podciągamy czy przytrzymujemy, póki dziecko robi coś tylko i wyłącznie własnymi siłami to znaczy, że jest już na tyle silny, że może sobie tak ćwiczyć i nic mu nie będzie. Czyli nie pomagać i nie powstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonii
No bo jak odkryl ze tak mozna to teraz bedzie chcial to doskonalic. JA nie wiem czy to zle ze sobie postoi- w sumie sam to robi a ty go do tego nie zmuszasz. Teraz natomiast zmuszasz go do siedzenia ;) Mozesz zapytac pediatre zeby miec pewnosc Moj tez wczesnie zaczal wstawac, mimo ze wczesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
moja ma 6,5mc a jeszcze sama nie siedzi, jak ją sadzam to ona od razu napina nóżki i wstaje, chyba nie doczekam się, że sama będzie siedzieć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenacafe
jesli robi to sam to wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonii
nie sadzaj ja -sama to w koncu zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale ja go w życiu nie postawiłam, on sam pewnego dnia stanął na nogi!! jak miał 5,5 mies zaczął pełzać, potem raczkować a teraz stoi. Ja go co chwilę sadzam na pupkę a on się złości, raczkuje w kierunku np łóżka i wstaje. W nocy jak się przebudzi to praktycznie na śpiąco wstaje na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój siedzi ale może od 2 tygodni, wcześniej pełzał niż siedział. Siada sam ale tylko z pozycji na czworaka. W każdym razie lepiej stoi niż siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko wierze bo moja corka tez taka hop siup do przodu byla. Jak dlugo nie zmuszasz to jest ok, dziecko samo czuje co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×