Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

O ja... Wybrali Jezuitę!Szkoda gadać...

Polecane posty

Gość yguyg8797
straego zgreda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym sie rozni Jezuita od r
a czym sie rozni Jezuita od reszty np Katolika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek pytam cie
Maciek B. czym sie ropznio Jezuita od Katolika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawterapeucie
za 3 lata umrze i będzie murzyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawterapeucie
i apokalipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaspiewajmy ochoczo i radosnie🖐️ Ty wyzwoliłeś nas Panie Z kajdan i samych siebie A Chrystus stając się bratem Nauczył nas wołać do Ciebie: Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze! Abba Ojcze! 2. Bo Kościół jak drzewo życia W wieczności zapuszcza korzenie Przenika naszą codzienność I pokazuje nam Ciebie Abba Ojcze! 3. Bóg hojnym Dawcą jest życia On wyswobodził nas z śmierci I przygarniając do siebie Uczynił swoimi dziećmi. Abba Ojcze! 4. Wszyscy jesteśmy braćmi Jesteśmy jedną rodziną. Tej prawdy nic już nie zaćmi I teraz jest jej godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że to bardzo dobry wybór-a że zakonnik Jezuita to tym lepiej właśnie.Mnie najbardziej nadzieją napawa to imię-mam nadzieję że to nawiązanie do sw Franciszka z A. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xxx: no jesli liczyles na jakies zmiany, to to sie nigdy nie stanie, przykro mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawterapeucie
"Jestem corką pedofila i dzi**i" dzi... może tak, ale pedofila ojca nie mam. ;) więc wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie pozazdrościć ,wszyscy
ważne że ma pozytywna energię :)) to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek,no właśnie cholera liczyłem na reformy,bo bez nich to się wszystko rozp...li Chociaż może lepiej,bo wtedy coś do co poniektórych dotrze; jak teraz juz ludzie odchodzą z KK,to przy twardej linii niedługo skończą na poziomie KK w Czechach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xxx: nie no wlasnie jakby byly "reformy" to by sie rozp***, bo katolicy nie chca zadnych reform:) KK zawsze bedzie twardo stal przy swojej linii, bo Ewangelia i przykazania i nauka Jezusa nie ulegla zmianie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xxx: ale KK nie moze prowadzic dzialalnosci pod publiczke:) Nie ma obowiazku bycia katolikiem:) Katolicyzm to jest dla tych rozradowanych ludzi dzis na placu sw. Piotra na przyklad:) Religii masz do wyboru do koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna ateistka
wybor jezuity wlasnie oznacza postep. poniewaz kosciol wychowal sobie jezuitow na wlasna obrone przed reformacja, a oni sie tak uinteligentnili, ze zaczesli kwestionowac koscielne dogmaty itp. kosciol wiec zacza odnosic sie do nich troche sceptycznie i wrecz z obawa. jezuici wprowadzaja do kosciola jakakolwiek dyscypline intelektualna i porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dzisiaj imieniny
Juz tyle razy pisalam na tym forum: ludzie, tak przypadki pedofili istnieja w kosciele katolickim, ale wiecie godzine ten problem jest gigantyczny? W rodzinach! Moze zatem jednym tchem z ksiezami pedofilami bedziemy mowic o ojcach, wujkach pedofilach... Tak gwoli powszechnej uczciwosci I otwartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna ateistka
macku, ciebie dobrze nie znam, ale pamietam ze w dniu swieta kobiet marca osmego skladales kobietom przyjazne zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xXxXxXxTtTtTt A ten "ujemny przyrost" w Kościele to z nieba się pewnie wziął? No właśnie z tych pseudo-reform.Biblii się nie reformuje, ani Boga nie wolno zmieniać na swój ludzki obraz i podobienstwa czy pod publikę i wygodę.Dopoki KK będzie trwał w tym co Bog przekazal, to póty będzie trwał w całości.Jak odejdzie od nauki Bożej-rozleci się-toć to proste jak 2 +2.Ujemny jest najbardziej w krajach tzw "liberalnych"gdzie konfeksjonaly zamieniono na schowki do szczotek a spowiedz na odpipol (powszechna) i ogolnie olano wszystko z góry na dół :O A tak w calości, to czemu Ty się martwisz o kościol w którym nie jesteś ?:D O swoje podwórko się troszcz-nie o cudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dzisiaj imieniny
To bylo do osobnika duo wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×