Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lolita von Teese

Szukam Koleżanki tancerki go-go.

Polecane posty

Witajcie! Mieszkam i pracuję od kilku lat w jednym z dużych miast w Polsce Cent., z dala od swojego miasta rodzinnego. Pracuję jako tancerka go-go od półtora roku, ale (zaznajomione z tematem osoby wiedzą dobrze) na tym rynku robi się "duszno" i pomimo starań i interesującej aparacji bywają długie okresy nie obfitujące w dobre zarobki, ba- bywa bardzo ciężko. Poszukuję jakiejś koleżanki z branży, obojętnie czy początkującej czy zaawansowanej. Bardzo chciałabym się zaznajomić z jakąś normalną, bez przerostu ego dziewczyną, najlepiej po 24 roku życia, by na gruncie prywatnym móc pogadać o nie jednym, powymieniać się doświadczeniami i pomysłami- co jest bezcenne:-) Szczególnie zależy mi na wspólnych Wypadach do jakiegoś klubu go-go Za granicą. Pewnie w Europie. Od dwóch miesięcy łazi mi ta idea wyjazdu, ale bez towarzystwa ani rusz... raczej. Razem zawsze rażniej, łatwiej i bezpieczniej:-) Jestem otwartą na ludzi, znającą języki obce, lubię kino studyjne, podróże, ezoterykę, modę, zwierzaki, można ze mną pogadać na wiele wiele tematów. Dla zainteresowanych :-) platki.rozy@gmail.com Ważne : osoby nie zainteresowane tematem, osoby, które chcą popomstować i powyzywać niesłusznie dziewczyny tańczące w go-go, proszę o święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powstrzymacie mnie!
to Wasz pomysł na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powstrzymacie mnie!
a swoją drogą ten temat to typowe stręczycielstwo, ale na tym forum to norma widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×