Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukaniec89

uprawiam seks i nagle kobieta zatrzymuje

Polecane posty

Gość hoeeeeeee4545
szukaniec czy ty masz nie pokolei w glowie? malo doswiadczony jestes i z kim ty sypiasz, ze nie potraficie ze soba w lozku rozmawiac o takich rzeczach? czytac kogos umyslu nie umiem wiec nie powiem ci dlaczego zatrzymuja. ja zatrzymuje zeby nie dojsc za wczesnie poniewaz po orgazmie sex boli i nie mam z niego nawet najmniejszej przyjemnosci - wrecz przeciwnie drazni i boli. A wiesz dlaczego? bo tylko nieliczne kobiety moga miec wielokrotne orgazmy. Naczytales sie bzdur i myslisz, ze kazda moze. Ani jedna z moich kolezanek nie potrafi - rozmawiamy na takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoeeeeeee4545
jakis tam facet - znawca tematu sie znalazl. bzdury. u kazdej kobiety jest inaczej. u mnie odrazu podniecenie opada po orgazmie - pozniej to juz tylko boli nie pisz rad jak malo wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukaniec89
nie widzą po mnie że jestem blisko bo nie jestem, nie o to chodzi... nie uwazam ze jestem mało doświadczony, mam lata praktyki, a jest jedna rzecz która mnie interesuje i jak do tej pory nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi, tylko naprowadzacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również czasami zatrzymuje się podczas- po prostu czuję, że zaraz będę szczytować a mam ochotę na dłuższy seks. Najgorzej kiedy za późno się "zatrzymam" i zdąży mnie zalać fala przyjemności- ale nie orgazm. Wtedy seks może trwać i dobę a ja i tak nie dojdę póxniej, a to co przypadkiem o mało co nie doprowadziło mnie do orgazmu to za mał. Czuję wtedy niedosyt i duże napięcie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja napisze tak :) mialem przypadek ze kobieta szybko dochodzila i tez sie nie przyznawala jak jej zaczalem sciemniec ze czuje jak dochodzi wtedy sie dopiero przyznala i to byla taka kobieta u ktorej orgazm rownal sie koniec stosunku dopiero po przerwie mogla dalej :) masz odp na pytanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hoeeeeeee4545 ma racje ja wlasnie na taka trafilem szkoda ze ona konczyla juz po minucie do 10 dlatego sie rozstalismy a ja lubie poszalec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.: czy faktycznie już orgazm po którym potrzebny jest chwilowy odpoczynek ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ podczas orgazmu kobieta nie lubi ruszania, psuje to jej doznania a nawet sprawia ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×