Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cierpiaca ;((

straszny,nagly bol w lopatkach...pomocy

Polecane posty

Gość cierpiaca ;((

Leze sobie w lozku,chcialam sie odwrocic na bok i w tym momencie tak strasznie zaczelo mnie kloc w plecach na wysokosci lopatek,az ciezko oddychac,nie moge sie ruszac bo tak boli ;( to juz 2 raz w tym tygodniu mi sie przydarzylo ... od czego to moze bolec? Teraz leze na plecach i nie moge sie ruszac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca ;((
Nikt nie wie?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfxeg
Skrzydełka ci rosną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze z przeziebienia
....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiaca ;((
Jfxeg- nie,napewno nie. Nie mam zadatkow na aniola:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam podobnie , tylko mnie raz w jednej raz w drugiej łopatce kłuje i boli takie jakieś skurcze a jak z przodu kłuje z lewej strony czasem to może to serce albo płuca no nie wiem.. w każdym razie życze duużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady hounslow
Jak ja nie lubię ludzi ignorujacych swoje zdrowie. Takie bóle to jeden z objawów kobiecego zawału serca. Nie radziła bym tego ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj lekarzaa
moze tez to byc watroba.... atak woreczka zolciowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc tez przemieszczony
dysk, jezeli masz dyskopatie w odcinku piersiowym (rzadko, ale sie zdarza). Wtedy bedziesz czula bol przy glebszym wdechu lub w ogole przy poruszaniu sie, ostry i nagly. Albo cos z sercem. Warto zbadac serce i zrobic rtg kregoslupa piesiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie pogorszy - lekarz
ja dostalam bolu, ale takiego w bocznej czesci plecow, troche lopatki i bol na tyle sie nasilil, ze nie moglam oddychac i bolalo jakby mi rozrywalo plecy, bok. mama zawiozla mnie do szpitala, dostalam przeciwbolowe i potem jedynie zapytali sie gdzie mnie boli itp, zrobili badanie moczu i na tym sie skonczylo. bol tez minal. nie wiadomo co to bylo i boje sie, ze kiedys moze powrocic. nikt nie lekcewazy swojego zdrowia, ale lekarz tez ma gdzies to co sie z toba dzieje. taka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kręgosłupem i nogami już ponad 6 latek chodze po lekarzach , nikt dokładnie nie wie co jest ,mam jakieś wysepki kostne które uciskają na obu nogach ,żaden lekarz jeszcze nie powiedział od czego to sie zrobiło i to samo na kręgosłupie, a ból przeokrutny , kasy wydane w cholere , rezonanse tomografy, szpitale kroplówki, a diagnozy brak tyle że coraz bardziej boli :( czasem któryś napomknął że od tego może być rwa i dlatego boli i te słowa co zawsze- młoda pani jest przejdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×