Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

W obronie staropolskiej "cipki"...

Polecane posty

Siema duchu! brahmin - hahaha dobry jesteś Już to gdzieś pisałam, ale powtórzę się, bo mi się podoba: uważajcie na znaki, bo można komuś zrobić łaskę albo laskę, jak słusznie poucza prof. Bralczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy za moich czasów czytałem mając 14 lat wydanie brytyjskie.U nas było w czambuł wytykane że to Słowacki napisał.Z przemytu szwedzkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym Słowianko, ja nie uważałem i teraz dziewczyna częściej robi mi łaskę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poloniści kopytami się zapierali ,ze nigdy takiej ksiegi nie było tej 13 :DZa kare ze udowodniłem jednej flądrze kazała mi sie nauczyć na pamiec Na łowy.Toż było tego chyba 40 stron .wariatka porypana.2 tygodnie sie uczyłem tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem mało wymagający i wyrafinowany, ale wystarczy, jak jedno i drugie otworzysz palcami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że jestem wulgar i cham, to powiem, że mnie najbardziej podnieca określenie "piz.da" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahmin, palcami? A po co, jak mężczyzna ma w standardzie taki fajny otwieracz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka słowianka--to jeszcze nic.jak taki starszy jowialny dzidzio ok 90 powiedział mi o 17.09.1939 a jak zwykle duch pyskaty wyrąbal na lekcji historii.Booooooooooooooosheeeeeeeeee co to sie działo.Najpierw, wpiertol rozgą od dyrektora szkoły nota bene alkoholika.Potem w domu za co oberwałem? nastepna porcja.A ta krowa zaczęła mnie pytać każda lekcję historii nie wpisując oceny!!!Tyle ile się zmieściło a reszte ona miała kajet :DChyba w geny mi to weszło przez dupsko bo jeden z synów ukończył historię:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz, wysłałem Ci przecież odpowiedź :-) Cipsko mi się nie podoba i nigdy nie używam tego słowa. Lubię proste sformułowania, cipa, pizda, szparka, dziurka i pipa. Reszta określeń mnie zupełnie nie bawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu to może po znajomości załatwiłbyś mi coś, co zapewne mają tylko historycy - coś o zamierzchłych słowiankach...takich bardzo pradawnych na slodkaslowianka.wp.pl byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, czy ten otwieracz taki fajny - zamiast tylko otworzyć, to się dobiera do zawartości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero przykładów w Kafeteryjnego nazewnictwa genitaliów. Co prawda też zanika, bo wiele osób "skoczyło" a inni spoważniali i też rzadko mówi się o "tzipach" , czy "paukach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×